Patery na ciasto

Zaproszeni goście niedługo przybędą. Kawa już prawie zaparzona, a świeżo upieczone ciasto za moment będzie nadawało się do podania. Spotkanie przy małej czarnej w gronie przyjaciół możesz urozmaicić dzięki stylowym dodatkom. Co powiesz na to, aby pochwalić się wypiekami nieco inaczej niż dotychczas? Mamy dla Ciebie eleganckie rozwiązanie: takie, które stanie się dekoracją kawowego stołu, a zarazem sprawi, że pachnący sernik sam w sobie stanie się piękną ozdobą!

Patery do ciasta: idealne podczas spotkania przy kawie

Nasza propozycja to powrót do klasycznych akcesoriów kuchennych, które cieszyły się niegdyś ogromną popularnością. Każda gospodyni miała w zanadrzu przynajmniej kilka takich naczyń. Patery na ciasto, bo o nich właśnie mowa, zachwycają nie tylko wyglądem, ale także praktycznością. Mogą przybrać tradycyjny kształt o eleganckim wykończeniu lub nowoczesną, niespotykaną formę.

Patery na ciasto z kloszem – eleganckie i modne

Ciekawe rozwiązanie do kuchni stanowi również naczynie z kloszem, pod którym można skryć same smakowitości. Przykrycie pełni przede wszystkim funkcję praktyczną: chroni wypieki przed wysuszeniem, utratą smaku oraz aromatu. Klosz może przybrać przeróżne kształty - na który z nich się zdecydujesz? Jak widzisz, w naszym sklepie internetowym znajdziesz mnóstwo pomysłów na to, w jaki sposób zachwycić gości podczas spotkania przy kawie. Z kloszem czy bez - ważne, aby Twoje wypieki prezentowały się wyjątkowo i przede wszystkim smacznie dzięki eleganckiej paterze!

Patery na ciasto  Jest 42 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 33 z 42 elementów