Blachy prostokątne

Samodzielne przygotowanie domowych wypieków sprawia nam dużą satysfakcję, gdyż mamy wpływ na ich smak, kształt i wielkość. Domowe ciasta są zawsze świeże, zdrowsze i smaczniejsze od kupionych w cukierni. Gwarancją na otrzymanie puszystego wypieku  jest jednak odpowiednie przygotowanie, dlatego nie zapominajmy o podstawowym sprzęcie AGD. W bogatej ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo akcesoria do pieczenia, których wybór jest na tyle duży, że każdy znajdzie coś dla siebie. Wykorzystanie odpowiedniego sprzętu jak PROSTOKĄTNE BLACHY DO CIAST - to murowany sukces udanego wypieku. Inwestujmy zatem w dobre formy do pieczenia, bo to pewność na
pyszne ciasto bez zakalca. 

BLACHY DO PIECZENIA CIAST

BLACHA DO CIASTA PROSTOKĄTNA jest powszechnie stosowana od lat w kuchniach naszych gospodyń domowych. Z biegiem lat zmieniła się jednak technologia ich wytwarzania,  dlatego BLACHA PROSTOKĄTNA z naszego asortymentu to idealnie dobrany produkt, który sprawia, że ciasto zawsze pięknie wyrasta i łatwo odchodzi od dna i boków formy. Posiadane u nas blachy wykonane są z najlepszych na rynku materiałów nieprzywierających np.  ze stali węglowej non-stick Copper, aluminiowe z rowkami lub bez, oraz bardzo popularne formy perforowane z powłoką sylikonową, które bardzo skracają czas pieczenia. Zaletą użytych materiałów do naszych form, jest to, że  idealnie nadają się do pieczenia np. wiedeńskich ciast, herbatników, tuiles, tortów a także tworzenia galaretek. Powierzchnia zewnętrzna blach zapewnia doskonałą dystrybucję ciepła co wpływa na szybsze upieczenie i jakość  wypieków bez  używania papieru. Powierzchnia nieprzywierająca sprawiają, że  jest łatwa w utrzymaniu w czystości, wystarczy ją lekko odmoczyć a wszystkie resztki z łatwością odejdą po przetarciu miękką  ściereczką. 

Podsumowując możemy stwierdzić, że najłatwiejszą metodą obróbki termicznej jest pieczenie, gdzie wystarczy  jedynie BLACHA DO CIASTA PROSTOKĄTNA i przygotowana przez nas masa na ciasto, ustawienie pożądanego czasu i temperatury, a szarlotka lub sernik zrobi się właściwie sama.  Zapraszamy zatem do naszego sklepu i zakupu blach do pieczenia, bo wato aby nasze wypieki domowe były zawsze udane.

Blachy prostokątne  Jest 11 produktów.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów