Kasety ścienne z taśmą odgradzającą

Kasety ścienne z taśmą wyciąganą to dobra propozycja dla miejsc, w których liczy się każdy centymetr kwadratowy powierzchni oraz takich, w których ważne jest, by kaseta ścienna przytwierdzona do ściany była mocno i stabilnie zamocowana. Jeśli wybierzesz tego rodzaju rozwiązanie, masz pewność, że taśma będzie wyciągała się sprawnie i bezkolizyjnie; że nic się nie przewróci. To bezpieczne rozwiązanie zwłaszcza dla hal magazynowych, sklepów z działem samoobsługowym, gdzie klienci mają dostęp do półek także z ciężkimi przedmiotami lub gdzie twoi pracownicy wjeżdżają wózkiem widłowym na czas rozładunku. 

Kaseta ścienna przemysłowa

W naszym sklepie internetowym dostępne są różne rodzaje taśm samozwijających się umieszczonych w solidnej kasecie do zawieszenia na ścianę. Kaseta wykonana jest ze stali (czasem malowanej proszkowo), co zapewnia długie użytkowanie (kaseta wykonana z tworzywa mogłaby się szybko zniszczyć podczas zwijania taśmy). Przemysłowe taśmy ostrzegawcze w kolorach żółto-czarnych to elementarne wyposażenie każdej hali magazynowej, sklepu wielkopowierzchniowego czy zakładu produkcyjnego. U nas znajdziesz długą taśmę samozwijającą się (do 20m), która zakończona jest specjalnym hakiem. Taką taśmę można zahaczyć o kolejną kasetę ścienną- jest to najbardziej stabilne rozwiązanie.

Kaseta z taśmą z nadrukiem

Wiele firm zaopatrujących się w naszym sklepie internetowym szuka spersonalizowanych rozwiązań- czyli taśmy z nadrukiem (z logo firmy lub wydarzenia) zamkniętej w kasecie ściennej z mechanizmem hamującym zapobiegającym splątaniu się taśmy przy zwijaniu. Ponieważ lubimy spełniać życzenia naszych klientów także taka opcja dostępna jest w naszym sklepie internetowym. Skontaktuj się z nami, jeśli szukasz taśmy samozwijającej się o niestandardowej długości lub w innym niż dostępny na naszej stronie www kolorze. 

Kasety ścienne z taśmą odgradzającą  Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów