Noże kuchenne

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo bardzo szeroki wybór noży kuchennych o każdym możliwym przeznaczeniu. Wszystkie dostępne u nas noże, jak i pozostałe produkty, są bardzo dobrej jakości – precyzyjnie wykonane, trwałe i estetyczne.

Zestawy noży kuchennych

Absolutną podstawą funkcjonowania każdej kuchni jest zestaw trzech noży kuchennych – mały, średni i duży. Takie zestawy – 3 noże plus ostrzałka oraz obieraczka do warzyw – w sklepie internetowym www.kuchennepromocje.pl dostępne są w atrakcyjnych cenach: 34,90 lub 35,90 zł. Zestaw dostępny jest też w wersji ceramicznej – cena: 58,90 zł.

Noże kuchenne o konkretnym przeznaczeniu:

  • Nóż do siekania ziół - z ciekawszych pozycji dostępnych w asortymencie naszego sklepu, polecamy Państwa uwadze nóż do siekania ziół – w zestawie z deską lub bez. Nóż do ziół z podwójnym ostrzem wykonany jest ze stali nierdzewnej. Cena za zestaw ze specjalnie wyżłobioną deską to jedyne 56,90 zł. Świetny gadżet do domowej kuchni, również bardzo dobry pomysł na prezent dla amatora gotowania.

  • Noże do krojenia pizzy i ciasta – dostępne u nas produkty marki Westmark to przede wszystkim sprawdzona jakość. Cena – 30-35 zł, w zależności od rodzaju i rozmiaru noża.

  • Noże do serów – na przykład nóż marki Westmark, typ Rollschnitt, to specjalny nóż do cięcia sera, wykonany ze stali nierdzewnej ze specjalną, ostrą żyłką. Bardzo prosty w użytkowaniu i bardzo funkcjonalny – pozwala na cięcie serów na cienkie plasterki. Nóż można myć w zmywarce. Cena to zaledwie 41,50 zł, gwarancja wynosi 24 miesiące.

Noże kuchenne  Jest 158 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 33 z 158 elementów