Kieliszki do wody
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą kieliszki do wody.

Kieliszki do wody Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • 8,90 zł Dostępny

  Kieliszek do wody 0,42 l - ARCOROC Princesa Kieliszki zostały wykonane z wysokiej jakości szkła o idealnie gładkiej powierzchni.  Prostota wykonania sprawia, że kieliszki są subtelne i pełne stylu. Idealna propozycja dla osób szukających oryginalności i ponadczasowości.

  8,90 zł
 • 11,50 zł Dostępny

  Kieliszek do wody 290ml - Pinotage Doskonałej jakości kieliszki z kryształu modyfikowanego produkcji niemieckiej. Charakteryzują się idealną przejrzystością, klasycznym kształtem i cienką ściąnką, dzięki czemu stanowią świetny wybór jako szkło degustacyjne.

  11,50 zł
 • 13,90 zł Dostępny

  Kieliszek do wody CABERNET 400ml Kieliszki linii Cabernet wykonane są z nowej generacji materiału Kwarx®, który zapewnia wytrzymałość, przejrzystość i odporność na działanie chemicznych środków myjących.

  13,90 zł
 • 44,00 zł Dostępny

  Komplet 6 kieliszków do wody 325 ml Monte Carlo Kieliszki zostały wykonane z wysokiej jakości szkła o idealnie gładkiej powierzchni.  Prostota wykonania sprawia, że kieliszki są subtelne i pełne stylu. Idealna propozycja dla osób szukających oryginalności i ponadczasowości.

  44,00 zł
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów