Formy do muffinek

FORMA DO PIECZENIA MUFFINEK

Apetyczne muffinki to słodkie, kolorowe miękkie przekąski, które kuszą niepowtarzalnym delikatnym smakiem. Przygotowanie ich wymaga odpowiednich akcesoriów, z których najbardziej popularne to silikonowe formy do muffinek. Ich dekoracyjna oprawa pięknie eksponuje się na stołach i bufetach. W naszej ofercie sklepowej dostępne są w różnorodnych kształtach, rozmiarach i przede wszystkim kolorach. Żółty, fiolet, błękit czy czerwony to tylko kilka z szerokiej gamy kolorów występujących w naszej ofercie. Formy do muffinek wykonane są z silikonu o nowoczesnym designie, docenianym na rynku gastronomicznym ze względu na jego nieograniczoną funkcjonalność. Silikon jest materiałem niezniszczalnym np., po zgnieceniu zawsze odzyskuje swój pierwotny kształt. Formy silikonowe w przeciwieństwie do form wykonanych z innych tworzyw nie wyblakną, nie z żółkną i nie zardzewieją, a ich kolor pozostanie zawsze żywy. Są materiałem tanim a jednocześnie bardzo ekologicznym. 

SILIKONOWA FORMA DO MUFFINEK posiada nie jedną zaletę. Jest bezpieczna dla zdrowia, wytrzymała na wysoką temperaturę, dzięki czemu nie nagrzewa się nadmiernie, oraz na niską, dlatego możemy śmiało przechowywać ją w lodówce. Muffinki w niej pieczone wyrastają bardzo równomiernie, a dodatkową zaletą jest to, że nasze foremki szybko stygną po wyjęciu z piekarnika. 

FORMA DO MUFFINEK charakteryzuję się również niezwykłą elastycznością, gdzie miękki silikon ułatwia wyjmowanie  ciasteczek bez naruszenia ich formy i bez przypalenia do spodu. Można śmiało wywinąć formę silikonową na lewą stronę,  co również przyniesie ułatwienie wyjęcia muffinka z formy. Nie przenosi zapachów i jest bardzo wygodna w przechowywaniu, gdyż można ją zwinąć,  włożyć jedną w drugą i schować. Prosta i łatwa w myciu, również w zmywarce.  Dlatego zadając sobie pytanie jaka forma do muffinek spełni nasze oczekiwania zapraszamy do naszego sklepu, gdzie różnorodność akcesoriów pomoże w dobraniu tej odpowiedniej. Warto pamiętać zasadę, że ważne jest co jemy, ale jeszcze bardziej istotne w jaki sposób to podamy.

Formy do muffinek  Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów