Sztućce London Domotti

Sztućce London Domotti to jedna z najbardziej popularnych serii, która od lat znakomicie sprawdza się w gastronomii. Dobra cena i dobra jakość sprawia, że seria London stale powiększa grono zadowolonych użytkowników. Warto zwrócić uwagę na fakt, iź sztućce Domotti London są wykonane ze stali nierdzewnej, co czyni je odpornymi na wielokronte mycie w zmywarce, także tej gastronomicznej. Sztućce z tej serii dobrze sprawdzają się w barach, hotelach, kawiarniach i restauracjach, a ich bardzo atrakcyjna cena sprawia, że są niezwykle chętnie kupowane przez firmy związane z branżą restauracyjną.

London Domotti na sztuki

W naszym sklepie internetowym możesz kupić sztućce London Domotti na sztuki. Jest to bardzo korzystne rozwiązanie, ponieważ zamawiasz tylko tyle, ile naprawdę jest Ci potrzebne. Co więcej, jeśli jakieś sztućce się zniszczą lub zgubią, możesz w każdej chwili dokupić dowolną ilość brakujących sztućców.

Klasyczne sztućce do gastronomii

Sztućce Domotti London to ładne, klasyczne sztućce, które dobrze prezentują się na każdym stole i w towarzystwie każdej zastawy stołowej. Rękojeść tej linii jest delikatnie zaokrąglona na końcu, co sprawia, że sztućce Domotti London są ładne i eleganckie w swej prostocie. Każdy sztuciec jest delikatnie zdobiony paseczkiem podkreślającym kształt rękojeści.

Sztućce London Domotti  Jest 14 produktów.

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów