Talerze deserowe Churchill
Pod nazwą Churchill kryje się angielska marka znana na całym świecie z produkcji solidnej i wyjątkowo wytrzymałej porcelany. Kreuje wyjątkowo bogatą gamę naczyń w wielu różnych odsłonach kolorystycznych, od bieli, żółci i chabru do bardzo intensywnych kolorów jak niebieski, pomarańcz i czerwień.

W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo talerze deserowe CHURCHILL o indywidualnym, rzadko spotykanym designie z motywami zaczerpniętymi z natury, przywołujące uroki angielskiej wsi.
Każdy talerz deserowy CHURCHILL z naszej kolekcji to małe dzieło sztuki na naszym stole. Występuje w różnych kolorach zainspirowanych zmieniającymi się porami roku, oraz o różnych niepowtarzalnych kształtach, co nadaje mu indywidualnego stylu. Można mieszać je ze sobą i układać w różne kompozycje kolorystyczne wedle własnego uznania. Trwałość i kolor zawdzięcza odmiennym niż w przypadku porcelany podstawowej proporcjom minerałów. Charakteryzuje się wysoką odpornością, wytrzymałością mechaniczną dzięki temu odporną na odpryski i wyszczerbienia. Każda stworzona z nich kompozycja będzie wyjątkowa, niepowtarzalna i nie zawstydzi nawet najbardziej wybrednych gości.

Talerze deserowe kolorowe urzekną każdego swoją oryginalnością a żywymi kolorami przełamią stołową nudę.

Jest to kolekcja, która charakteryzuje się delikatnym rustykalnym stylem co dodaje porcelanie wyjątkowego charakteru. Seria talerzy deserowych wykonana jest z trwałej porcelany, która jest higieniczna i łatwa w utrzymaniu czystości, nie pochłania wilgoci i jest odporna na szoki termiczne, dlatego tak często używana jest w gastronomii. Szkliwiona jest glazurą ekologiczną, która zapewnia jej wytrzymałość i trwałość podczas intensywnego użytkowania.
Zgrabne efektowne talerze deserowe CHURCHILL zagospodarują nie jedną przestrzeń i będą cieszyć oko nie jednej gospodyni domowej oraz kucharzy z niejednej restauracji.


Talerze deserowe Churchill  Jest 25 produktów.

Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów