Solniczki i pieprzniczki z młynkiem

Domowe dania smakują najlepiej, jednak żadna potrawa nie będzie gotowa i kompletna bez odpowiednich przypraw. Pieprz i sól są więc nieodłącznym elementem każdej kuchni, ale warto je przechowywać w odpowiednim pojemniku. Nasz sklep internetowy oferuje mnóstwo akcesoriów, które świetnie spełnią tę funkcję. Doskonałym wyborem będzie solniczka i pieprzniczka z młynkiem. Mają one znaczną przewagę nad klasycznymi pojemnikami, a ich cena nie jest wygórowana.

Solniczka i pieprzniczka z młynkiem – funkcjonalność, wygoda i elegancja

Solniczka i pieprzniczka z młynkiem sprawiają, że w kuchni unosi się niezwykły, naturalny aromat. Dzięki ich zastosowaniu potrawy będą smakowały jeszcze lepiej. Akcesoria mogą mieć dwa rodzaje młynków: ręczny i elektryczny. Obydwa pozwolą na odpowiednią regulację grubości ziaren i pozytywnie wpływają na jakość potraw. Pieprzniczka z młynkiem sprawi, że dania będą przyprawione świeżo zmielonym pieprzem, który wydobędzie ich głębię. Natomiast solniczka z młynkiem jest nieco mniej popularna, ale doskonale podkreśla smak wszystkich składników. W dodatku takie akcesoria są niezwykle eleganckie i pasują do każdego wnętrza. To sprawia, że pieprzniczka i solniczka z młynkiem to również doskonały pomysł na piękny i stylowy drobny upominek, szczególnie dla miłośników dobrej kuchni.

Solniczki i pieprzniczki z młynkiem Jest 2 produktów.

 • 46,90 zł Dostępny

  Młynek do pieprzu i solniczka Zestaw dwuelementowy: młynek do pieprzu oraz solniczka. Podstawa w kształcie trójkąta. Wysokość 18,5cm. Wykonane z dwóch rodzajów materiału: przezroczystego akrylu oraz stali nierdzewnej satynowanej.

  46,90 zł
  Dostępny
 • 37,90 zł Dostępny

  Młynek do pieprzu i solniczka Zestaw dwuelementowy: młynek do pieprzu oraz solniczka. Podstawa w kształcie koła. Wysokość 15cm. Wykonane z dwóch rodzajów materiału: przezroczystego akrylu oraz stali nierdzewnej satynowanej.

  37,90 zł
  Dostępny
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów