Stojaki na menu

W naszym sklepie internetowym znajdziesz nie tylko szeroką gamę produktów związanych z serwowaniem i przygotowywaniem potraw w gastronomii ale także wiele elementów ułatwiających komunikowanie się z klientami w barze, hotelu, restauracji czy kawiarni. Dla osób poszukujących małych, stojących ramek, które można postawić na stole mamy bardzo ładne, małe stojaki na menu. Posiadamy duży wybór takich stojaczków, zarówno wykonanych z tworzywa sztucznego jak i małych stojaków na menu pomalowanych farbą tablicową z podstawką drewnianą.

Mały stojak na menu na stolik

Do czego może służyć mały stojak na menu, który znajduje się bezpośrednio na każdym stoliku? Przede wszystkim w ten sposób eksponujemy kartę dań. Ze względu na swoje małe wymiary (format zbliżony do kartki pocztowej) możemy umieścić w takim stojaku informację o daniu dnia lub zwrócić uwagę klientów na sezonowe dania znajdujące się tymczasowo w karcie dań. Umieszczając odpowiednią informację możemy zachęcić gości do spróbowania domowej lemoniady, wina domu lub innego napoju. Wiele restauracji wykorzystuje taki stojak na menu do zaznaczenia, że stolik objęty jest rezerwacją, natomiast wszystkie punkty gastronomiczne zobowiązane są do umieszczenia informacji o tym, że stolik został zdezynfekowany- w tym wypadku także zapraszamy do zakupu w atrakcyjnej cenie kolorowego stojaka na menu, który w estetyczny sposób poinformuje gości o tym, że stolik jest czysty.

Stojak na menu drewniany z dwustronną tablicą

W ostatnim czasie dużym zainteresowaniem cieszą się zwłaszcza stojaki drewniane, które wyposażone są w deseczkę pomalowaną dwustronnie farbą tablicową. Na takiej czarnej, matowej powierzchni można wykonać dowolny napis za pomocą specjalnego pisaka zmazywalnego. Jest to rozwiązanie ładne i praktyczne jednocześnie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą, a w razie większych zamówień prosimy o kontakt z naszym sklepem. 

Stojaki na menu  Jest 25 produktów.

Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów