Komplety obiadowe na 6 osób

W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo szeroki wybór kompletów obiadowych dla 6 osób. Taki komplet obiadowy to bardzo dobry pomysł na prezent ślubny lub z okazji rocznicy czy urodzin. Obdarowana nim osoba na pewno będzie się cieszyła praktycznym prezentem przez wiele lat. Zazwyczaj serwis obiadowy dla 6 osób składa się z 18 elementów, jest to 6 talerzy obiadowych, 6 talerzy głębokich do zupy i 6 talerzy deserowych. Taki komplet powinien idealnie wystarczyć dla 4-osobowej rodziny oraz dwojga gości. Można też potraktować taki komplet jako podstawa wyposażenia kuchni i być używany jako naczynia codziennego użytku.

Porcelanowy komplet talerzy na 6 osób

Klienci naszego sklepu internetowego wybierają najczęściej serwisy obiadowe na 6 osób wykonane z porcelany. Porcelana jest bowiem nie tylko najbardziej eleganckim rodzajem materiału, z jakiego może być wykonany talerz ale jest także najbardziej wytrzymała. Oferowana u nas w sklepie porcelana jest wytrzymała zarówno na działanie niskich jak i wysokich temperatur oraz można ją śmiało wielokrotnie myć w zmywarce. Osobom szukającym porcelanowej zastawy obiadowej dla 6 osób polecamy najbardziej rozbudowane komplety Ambition Diva i Ambition Tiffany (w skład tych kompletów 30-elementowych wchodzą także filiżanki i podstawki), Ambition Monaco, Ambition Dotty (komplet ozdobiony czarnymi kropeczkami), Ambition Fala (jeden z najpopularniejszych kompletów obiadowych), Ambition Kubiko, Ambition Harmony oraz Ambition Tokyo. Te serwisy proponujemy w bardzo atrakcyjnych cenach!

Zestaw talerzy na 6 osób ze szkła hartowanego.

Dostępne w naszym sklepie internetowym są także serwisy na 6 osób wykonane ze szkła hartowanego. Jest to bardzo dobra opcja jeśli idzie o niską cenę oraz doskonałą wytrzymałość, jaką oferuje szkło hartowane. Proponujemy bardzo ciekawe zestawy firmy Luminarc- tu do wyboru są zarówno zestawy 18-elementowe, zestawy 19-elementowe (z dodatkowym półmiskiem pasującym do zastawy) np Luminarc Lotusia czy Luminarc Trianion, jak i zestaw 24-elementowy Luminarc Harena z białymi kubkami w zestawie.

Komplety obiadowe na 6 osób  Jest 11 produktów.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów