Bulionówki porcelanowe

Bulionówka porcelanowa to uniwersalne naczynie do podawania zup. Bardzo często bulionówka posiada dopasowany stylem i rozmiarem spodek porcelanowy, który zabezpieczna obrus przed zabrudzeniami. Ze względu na to, że w bulionówkach podaje się najczęściej zupy czyste, naczynia te często posiadają uszka, dzięki którym można wypić zupę bezpośrednio z bulionówki. Wbrew obawom wielu purystów nie będzie to niezgodne z zasadami stołowego savoir vivre.

Biała bulionówka porcelanowa

Najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem, jeśli chodzi o wybór bulionówki porcelanowej to kupno eleganckiej, uniwersalnej bulionówki wykonanej z białej porcelany. Taka opcja pozwoli nam na korzystanie z tych naczyń przez długi czas, bowiem biała, klasyczna porcelana nigdy nie wyjdzie z mody. Dla użytku domowego czy dla eleganckich restauracji nasz sklep internetowy proponuje eleganckie bulionówki marki Ambition, Ariane czy Churchill, natomiast dla firm kateringowych polecamy bulionówki porcelanowe sztaplowane z serii Ambition Simple, Ambition Desire czy Ambition Impress. Wszystkie dostępne u nas bulionówki porcelanowe są odporne na wysokie temperatury i można myć je w zmywarce.

Nasza oferta porcelanowych bulionówek to wysokiej klasy zastawa stołowa. W doborze produktów stawiamy na klasykę. Proste i nowoczesne rozwiązania są stylowe i ponadczasowe. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo szereg różnych modeli porcelanowych bulionówek oraz spodków pod bulionówki, na przykład bardzo klasyczną bulionówkę z uszkami 0,3l Ariane Prime czy pasujący do zestawu spodek z linii Ariane Prime. Oferujemy wysokiej jakości produkty w niezwykle korzystnych cenach.

Elegancka porcelana do hotelu i restauracji

Porcelanowa zastawa, którą znajdą Państwo w ofercie naszego sklepu internetowego, wyróżnia się klasycznym wzornictwem - to świetna propozycja do ekskluzywnego hotelu oraz eleganckiej restauracji. Białe bulionówki porcelanowe, które widzą Państwo na naszej stronie, to naczynia na zupę o pojemności od 280 do 400 ml. Na stanie posiadamy wzory z uszkami lub bez, a także modele sztaplowane – te szczególnie sprawdzą się w warunkach hotelowych. Sztaplowanie ułatwia przechowywanie większej ilości naczyń, dzięki możliwości kompaktowego układania jednego naczynia w drugie. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Bulionówki porcelanowe  Jest 18 produktów.

Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów