Patery Ambition
Polska firma Ambition jest liderem na rynku akcesoriów kuchennych, dzięki którym nasze wyposażenie staje się bogatsze w sprzęty ułatwiające naszą pracę w kuchni, a przygotowanie ulubionych dań oraz ich wyeksponowanie staje się przyjemnością.  Chcemy przedstawić z naszej oferty praktyczne i efektowne.

Patery AMBITION z linii Kubiko, Aurora, Porto, Laura oraz Fala do serwowania owoców, drobnych słodkości, tortów oraz innych przekąsek. Od lat znane są i cieszą się dużym powodzeniem szklane patery obrotowe Ambition, bez których ozdabianie kremem wypieków, lukrowanie oraz precyzyjne pokrojenia tortu stałoby się niemożliwe. Sprawdzają się na przyjęciach rodzinnych i drobnych uroczystościach domowych. Natomiast dobrym rozwiązaniem na większą ilość gości będą patery dwupoziomowe szklane i porcelanowe, które upiększą nie tylko nasz blat kuchenny, ale również znajdą honorowe miejsce na stołach restauracyjnych i hotelowych. Wykonane z precyzją z białej klasycznej porcelany w nowoczesnym stylu wzornictwa, będą idealnym gadżetem również do dekoracji wnętrz.

Patera dwupoziomowa jest bardzo solidna, stabilna i łatwa w montażu, oraz łatwa w utrzymaniu w czystości. Posiada wygodny uchwyt znajdujący się u góry palety, który pomoże nam łatwo i wygodnie przenieść ją na inne miejsce, oraz ułatwi zdejmowanie misek. Przechowywanie patery zajmuje mało miejsca dzięki możliwości jej szybkiego złożenia.

Patery Ambition  Jest 10 produktów.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów