Blendery

Blendery

Wysokiej jakości blender WMF

W naszym sklepie internetowym znajdziecie ciekawą ofertę blenderów kuchennych, które pozwolą na przygotowanie kremowych zup, pure z warzyw, owocowych koktajli, jogurtów, hummusów czy innych pyszności, które wymagają szybkiej i dokładnej pracy dwóch ostrzy. Znajdziecie u nas sprzęt tylko z najwyższej półki- światową markę WMF, która jest synonimem doskonałej jakości i gwarantuje wieloletnią pracę. Dobrze jest zatem zainwestować w tego rodzaju sprzęt!

Do czego służy blender kielichowy?

W zależności od potrzeb należy rozważyć kupno blendera kielichowego lub rozdrabniacza wielofunkcyjnego. Te dwa urządzenia, choć co do zasady działania niczym się od siebie nie różnią, oferują odmienne możliwości. Blender kielichowy do doskonałe rozwiązanie, jeśli szukasz urządzenia o dużej mocy (większej niż tradycyjny blender ręczny), który w szybkim czasie rozdrobni owoce czy warzywa na pożywny, pełen witamin i minerałów koktajl czy popularnych ostatnio smoothies. Oprócz napojów warzywnych czy owocowych, blender kielichowy pozwoli na przygotowanie zmiksowanych zupek dla niemowląt czy lekkostrawnych przecierów dla osób, które z przyczyn zdrowotnych nie mogą gryźć czy przyjmować pokarmów w postaci stałej. Dostępny u nas blender wielofunkcyjny WMF KultPro posiada także opcję mielenia orzechów (za pomocą 2-skrzydłowego ostrza), co będzie przydatne osobie lubiącej przygotowywać słodkie wypieki.

Rozdrabniacz wielofunkcyjny- zalety

Rozdrabniacz potrafi trochę więcej niż blender kielichowy, który przeznaczony jest do rozdrabniania substancji płynnych. Polecamy klasyczny rozdrabniacz wielofunkcyjny WMF Lineo ELECTRO, który daje możliwość miksowania wielu rodzajów produktów: cebuli, czosnku, owoców, warzyw, twardego sera, ziół, orzechów czy mięsa. Obraca się z prędkością 5000 obrotów na minutę, a jego obsługa nie sprawi problemu nawet osobie początkującej. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną cenowo ofertą blenderów kielichowych i rozdrabniaczy uznanej marki WMF. 

Zajrzyj na naszego bloga i sprawdź, co nasi klienci piszą o blenderach i rozdrabniaczach.

Blendery  Jest 11 produktów.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów