Patery obrotowe
Spotkanie przy małej czarnej w gronie przyjaciół lub rodziny możesz urozmaicić dzięki stylowym dodatkom. W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo wiele ciekawych dodatków gdzie jednymi z nich są patery obrotowe. Są one niezbędnym elementem wyposażenia każdej kuchni.  Patery obrotowe jednopoziomowe lub dwu przydadzą się w każdym domu do wyeksponowania np. owoców  w kuchni lub w salonie, ale również pięknie zaprezentują nasze wypieki jak ciasta, babeczki, faworki i torty  na przyjęciach okolicznościowych w domach, kawiarniach i restauracjach.

Funkcję praktyczną spełniają patery obrotowe z przykryciem. Przykrycie pełni przede wszystkim rolę praktyczną: chroni wypieki przed wysuszeniem, utratą smaku oraz aromatu, a owoce przed owadami.
W ofercie mamy również patery obrotowe do tortu o niespotykanej formie: stylowe lub praktyczne i takie, które można zastosować wszędzie tam gdzie goście chętnie będą  sięgać po to co dla nich przygotujemy. Patery na tort obrotowe  wykonane są między innymi z bardzo wytrzymałych materiałów jak melamina i z mocnej stali nierdzewnej. Posiadają antypoślizgową podstawę, przez co ciasto leży stabilnie na podłożu i  uniemożliwia jego obsuwanie.
Dla tych, którzy chcą samodzielnie wypiekać i dekorować torty i cieszyć się później ich smakiem, mamy palety obrotowe do dekorowania tortów. Dzięki nim praca z ciastem będzie o wiele łatwiejsza i dokładniejsza. Wykonane są z  materiałów odpornych na zarysowanie oraz dobrze wytrzymują wielokrotne mycie. Posiadają blokadę dowolnej pozycji  co pomaga w wykonywaniu precyzyjnych detali - kwiatów, napisów i ozdób, można je  eksponować  jako swoje małe dzieła sztuki.

Palety obrotowe do dekorowania tortów można zakupić w różnych rodzajach oraz w eleganckich formach: na niskiej lub wysokiej nóżce na talerzach antypoślizgowych z blokadą w dowolnej pozycji. Ogólnie patery na ciasto obrotowe cieszą się dużym powodzeniem, zachwycają wyglądem. Można używać je do prezentacji wypieków na przyjęciach w domu lub w gastronomii. Dla jednych będą ozdobą dla drugich produktem praktycznym.  Mogą przybrać tradycyjny kształt o eleganckim wykończeniu lub nowoczesną, niespotykaną formę.
 

Patery obrotowe  Jest 16 produktów.

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów