Fine Dine Bianco
Każdy producent zastawy gastronomicznej kieruje się zasadą, że produkt wchodzący na rynek musi wyróżniać się funkcjonalnością, wysoką jakością wykonania i estetyką, by bez problemu mógł dopasować się do każdego wystroju, a tym samym podkreślić indywidualny charakter lokalu.

Znana na polskim rynku porcelana FINE DINE doceniona przez polskich klientów zasłynęła ze swojej śnieżnobiałej klasycznej ceramiki, gdzie poprzez szyk i elegancję swoich naczyń pozwoliła uwydatnić pełnie kolorów i mistrzowskie kompozycje dań na talerzu. Przedstawione w nowoczesnej formie filiżanki do herbaty i kawy, cukiernice, oraz przeróżne talerzyki, miseczki i półmiski to klasyczna porcelana przeznaczona na każdą domową uroczystość, oraz do każdej restauracji, hotelu i kawiarni. Ciężko doszukać się w niej wad, dlatego jest tak chętnie kupowana przez właścicieli lokalów gastronomicznych, a jej cechy ponadczasowe i klasyczny biały kolor to dodatkowy jej atut.

Porcelana biała świetnie sprawdza się razem z kolorową ceramiką tworząc niepowtarzalne aranżacje nakrycia stołu. Mocne szkliwo, którym jest pokryta tworzy warstwę ochronną i zapewnia trwałość naczyń i poprawia wydajność podczas intensywnego ich użytkowania. Odpowiednio wypalana w wysokiej temperaturze nie traci właściwości przez długie lata, dzięki temu jest bardzo ekonomiczna i gwarantuje sukces każdej restauracji.

Fine Dine Bianco  Jest 36 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 33 z 36 elementów