Suszarki do naczyń

Choć większość z nas posiada zmywarki do naczyń, to jednak w żadnej kuchni nie może zabraknąć choć najmniejszej suszarki do naczyń. Najlepiej, by była to mała, kompaktowa konstrukcja do odkładania naczyń i akcesoriów kuchennych, których nie można myć w zmywarce. Drugą ważną cechą jest łatwość w myciu samej zmywarki- osady z wody i resztek jedzenia są doskonałą pożywką dla bakterii lub czarnej pleśni... Nikt z nas nie chciałby mieć takiego małego współlokatora w kuchni...

Mała suszarka do naczyń do każdej kuchni

W naszym sklepie internetowym bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się małe suszarki do talerzy i kubków marki Joseph&Joseph. Firma ta specjalizuje się w projektowaniu ergonomicznych a jednocześnie estetycznych akcesoriów kuchennych i dokłada wszelkich starań, by używane przez nią materiały były o dużej wytrzymałości. Dla osób, które nie chcą tradycyjnej, rozkładanej, metalowej konstrukcji do suszenia naczyń polecamy bardzo praktyczną suszarkę składaną wykonaną z tworzywa. Można ją postawić koło zlewu nie obawiając się o zniszczenie blatu- ta suszarka posiada odpływ wody, który bezpośrednio swoje ujście ma do zlewu. Zapomnij o wodzie wylewającej się z podstawki do naczyń. Zapomnij o zgniłym blacie i czarnej pleśni- dzięki naszej suszarce składanej zachowasz w kuchni czystość!

Dwupoziomowa suszarka do naczyń

Dla osób ceniących klasyczny design suszarek do naczyń proponujemy suszarkę dwupoziomową w kształcie litery Y- na górnej półce można suszyć talerze, natomiast na dole wszystko pozostałe. Dodatkowo z boku zawieszony jest niewielki pojemnik na sztućce, dzięki czemu noże i łyżki nie będą zabrudzone przez wodę kapiącą z talerzy. Suszarka dwupoziomowa skonstruowana jest tak, że odpływ ma ujście do zlewu, czyli nie będzie problemu z wyjmowaniem pojemnika na ociekającą wodę. Całą konstrukcję można myć ciepłą wodą z detergentem za pomocą miękkiej gąbki.

Suszarki do naczyń  Jest 19 produktów.

Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów