Filiżanki Churchill
Kolory wpływają na nasze emocje i odczucia, więc to co nas otacza nie jest obojętne dla naszego organizmu. Niektóre poprawiają nastrój, często kojarzą się z ciepłem, słońcem czy latem, dlatego otaczajmy się kolorami jak najwięcej.
Porcelana kolorowa z naszej oferty to tylko namiastka tego co chcemy Państwu zaprezentować z kolorowych naczyń firmy Churchill. Porcelana Churchill to wspaniała kolekcja filiżanek, którą można łączyć w różne kompozycje wedle własnego uznania. Każda stworzona z nich będzie wyjątkowa, unikatowa i niepowtarzalna.

Zestawy kawowe z porcelany kolorowej pięknie prezentują się we wszystkich wnętrzach o charakterze tradycyjnym, jak również dopełnią nowocześnie urządzone jadalnie. Mocne szkliwo, którym są pokryte tworzy warstwę ochronną i zapewnia trwałość na długie lata. 

Filiżanki kolorowe to rustykalne ręcznie wykańczane naczynia, w których wypicie czarnej kawy czy herbaty pobudzi nasze zmysły i wprowadzi nas w wspaniały nastrój. Każda z barw niesie ze sobą odmienny ładunek emocjonalny i same pozytywne emocje. 

Każda filiżanka churchill to małe dzieło sztuki rzemieślniczej. Posiada ciekawy design przedstawiony w niebanalnej formie co nadaje jej odpowiedniej klasy i elegancji.

Filiżanki churchill wypalane są w bardzo wysokiej temperaturze, posiadają gładką powierzchnię szkliwa pozbawioną porowatości, co wpływa na estetyczny wygląd i łatwe utrzymanie ich w czystości. Charakteryzują się wysoką odpornością, wytrzymałością mechaniczną, a jednocześnie z wyglądu tak delikatne, że aż zachwycają subtelnym blaskiem. Dostępne w naszej ofercie i w niewygórowanej cenie pozwalają na luksus posiadania w domu każdego z nas, tej eleganckiej porcelany.

Filiżanki Churchill  Jest 63 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 33 z 63 elementów