Keksówki

KEKSÓWKI - UNIWERSALNE FORMY DLA KAŻDEGO

Idealnie dobrany asortyment do pieczenia to sto procent sukcesu na wygląd i smak naszego domowego wypieku. Oferta nasza dotyczy podstawowego asortymentu do pieczenia, czyli popularnej blachy keksówki, niezbędnej w każdym gospodarstwie domowym. Służy ona nie tylko do wypieku ciasta, od którego zawdzięcza swoją nazwę, ale również chrupiącego chleba czy soczystego pasztetu. Można powiedzieć, że jest to najbardziej uniwersalna blaszka keksówka w śród wszystkich blach do pieczenia.  


KEKSÓWKA DO PASZTETU

Na szczególną uwagę zasługuje keksówka do pasztetu. W naszym sklepie oferowane są one w różnych kształtach i w różnych rozmiarach, od tradycyjnej prostokątnej do półkolistej lub z zaokrąglonymi krańcami.  Materiałem z którego jest zrobiona, to stal nierdzewna wysokogatunkowa, pokryta granitową  lub marmurkową powłoką. Nie zawiera toksycznych związków chemicznych i nie wchodzi w reakcję z surowymi produktami, dlatego pieczenie w niej  jest zdrowe i smaczne. Ważne jest to, że równomiernie rozprowadza ciepło i długo go trzyma, przyspiesza i zaoszczędza czas, a tym samym zużycie energii. Możemy być pewni, że pasztet upieczony w keksówce zachowa swoje składniki smakowe i odżywcze.

Posiadamy również keksówki wykonane ze stali węglowej, pokryte oryginalną szwajcarską powłoką nieprzywierającą  Non-Stick Basicto, wolną od kadmu i ołowiu. Natomiast do pieczenia pasztetów wegańskich, gdzie składnikiem podstawowym są warzywa najlepiej nadaje się keksówka żaroodporna. Jak sama nazwa wskazuje jest odporna na wysoką, ale również i na niską temperaturę, dlatego można ją przechowywać w zamrażalce i w lodówce, nie tracąc żadnych właściwości.

Keksówki przeznaczone są do pieczenia we wszystkich typach piekarników i do podgrzewania w kuchenkach mikrofalowych. Wszystkie oferowane przez nasz sklep produkty są łatwe w utrzymaniu czystości formy, dzięki powłoce z jakich są wyprodukowane.

Może to KEKSÓWKI staną się nie zastąpione w Państwa kuchni, dlatego serdecznie zapraszamy do naszego sklepu.

Keksówki  Jest 10 produktów.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów