Dozowniki na mydło

W czym najlepiej przechowywać mydło w kuchni? Odpowiedź na to pytanie zależy od tego, jaki rodzaj mydła preferujesz. Jeśli jesteś wielbicielem klasycznego mydła w kostce, to zapewne szukasz ładnej, zgrabnej kuchennej mydelniczki. Jeśli natomiast większą wygodę odnajdujesz w dozowaniu płynnego mydła bezpośrednio na dłoń, to potrzebny Ci będzie kompaktowy dozownik do mydła. Oba typy produktów znajdziesz w naszym sklepie internetowym.

Mydelniczka pozwalająca zaoszczędzić miejsce

W naszym sklepie internetowym mamy mydelniczki marki Joseph & Joseph, która specjalizuje się w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości akcesoriów kuchennych. Kto raz użył produktów Joseph & Joseph, ten domyśla się, że warto zamiast 3 słabych mydelniczek kupić jedną porządnie zaprojektowaną mydelniczkę, która służyć będzie w kuchni przez lata. Największym problemem związanym z przechowywaniem mydła w kostce jest to, że w mydelniczce gromadzi się woda, która rozpuszcza mydło, jednocześnie nie pozwalając, by mydło wyschło. Mydelniczka kuchenna Joseph & Joseph ma tę zaletę, że suszy mydło pod kątem, dzięki czemu nie pluska się ono w nieskończoność w brudnej wodzie. Dodatkowo mydelniczka posiada otwór wentylujący mydło oraz w antypoślizgowe nóżki pomagające utrzymać mydelniczkę we właściwym miejscu zlewu kuchennego.

Prosty dozownik na mydło do kuchni

Jeśli jednak jesteś wielbicielem mydła w płynie, to na pewno zainteresuje Cię nasza atrakcyjna oferta prostych, eleganckich dozowników na mydło. Według naszych klientów najważniejszą zaletą dostępnych u nas dozowników jest to, że posiadają szeroki klawisz pompujący mydło- w ten sposób można dozować mydło wierzchem dłoni a nie brudnymi palcami, co zapobiega zanieczyszczeniu dozownika. Z tego względu, biorąc pod uwagę problemy epidemiologiczne, z jakimi boryka się cały świat, warto zastanowić się nad takim dozownikiem do mydła także do łazienki.

Dozowniki na mydło  Jest 1 produkt.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji