Wazony
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą wazony.

Wazony Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • 26,50 zł dostępny

  Wazon na kwiaty 120 mm ARIANE Prime Ze względu na swój niepowtarzalny skład – porcelana ta gwarantuje mniejsze ryzyko na uszczerbienia i zwiększoną odporność termiczną. Ariane proponuje klientom pięcioletnią gwarancję na obtłuczenia. Gładkie szkliwo odporne jest na zarysowania zaś całość jest bardzo wytrzymała. Można myć w zmywarkach, jak i używać w...

  26,50 zł
 • 4,50 zł Dostępny

  Wazon czarny 25 cm OLEO AMBITION Ambition to produkty o wysokiej jakości, oryginalnym wzornictwie, oraz atrakcyjnej cenie. Charakteryzują się one bardzo wysoką jakością materiałów użytych do produkcji. Marka Ambition to niebanalne rozwiązania AGD do kuchni i jadalni. Od wielu lat marka ta zaspokaja najróżniejsze gusta klientów.  WYPRZEDAŻ!!!

  4,50 zł
 • 13,90 zł Dostępny

  Wazon biały 17 cm IRIS SZRON AMBITION Ambition to produkty o wysokiej jakości, oryginalnym wzornictwie, oraz atrakcyjnej cenie. Charakteryzują się one bardzo wysoką jakością materiałów użytych do produkcji. Marka Ambition to niebanalne rozwiązania AGD do kuchni i jadalni. Od wielu lat marka ta zaspokaja najróżniejsze gusta klientów.  WYPRZEDAŻ!!!

  13,90 zł
 • 4,50 zł Dostępny

  Wazon czerwony 25 cm OLEO AMBITION Ambition to produkty o wysokiej jakości, oryginalnym wzornictwie, oraz atrakcyjnej cenie. Charakteryzują się one bardzo wysoką jakością materiałów użytych do produkcji. Marka Ambition to niebanalne rozwiązania AGD do kuchni i jadalni. Od wielu lat marka ta zaspokaja najróżniejsze gusta klientów.  WYPRZEDAŻ!!!

  4,50 zł
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów