Sztućce Sola Livorno

Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nasz sklep internetowy nowoczesnymi sztućcami z linii Sola Livorno, które znajdziecie u nas Państwo w bardzo korzystnej cenie. Sola to holenderski producent sztućców znany nieomal na całym świecie, który na rynku obecny jest od ponad 100 lat. Seria Sola Livorno to sztućce o charakterze współczesnym i minimalistycznym; pozbawione są zbędnych ozdób, a wyznacznikiem reprezentowanego przez nią stylu jest kształt poszczególnych sztućców. Rączka jest tu łagodnie zaokrąglona i rozszerza się ku końcowi, nawiązując w ten sposób do dawnych, klasycznych kształtów sztućców. Ponieważ wysokiej jakości stal nierdzewna, z której wykonane są te sztućce jest polerowana, wysoki połysk daje efekt niewymuszonej elegancji i szyku. Sola Livorno nadaje się zatem zarówno do nowoczesnych, oszczędnych stylizacji jak i do klasycznego, białego nakrycia z dużą ilością kwiatów.

Sola Livorno - sztućce na sztuki

W naszym sklepie internetowym możecie kupić Państwo sztućce Sola Livorno w bardzo atrakcyjnej cenie na sztuki. Taka opcja zakupu pozwala na skompletowanie dokładnie takiego zestawu sztućców, jaki jest potrzebny w hotelu, restauracji, kawiarni czy w firmie kateringowej. Sola Livorno posiada wszystkie rodzaje sztućców zarówno do jedzenia jak i do serwowania posiłków.

Sola Livorno - nowoczesne sztućce dla gastronomii

Ze względu na swoje parametry użytkowe oraz ze względu na doskonałą proporcję ceny do jakości Sola Livorno chętnie kupowane są do restauracji i hoteli . Stal, z której zrobione są sztućce Sola Livorno to wytrzymały stop 18/10, dzięki któremu sztućce są piękne, błyszczące i bez śladu skazy na wiele długich lat intensywnego użytkowania. Jeśli więc szukasz doskonałych, nowoczesnych sztućców w dobrej cenie, Sola Livorno jest dla Ciebie!

Sztućce Sola Livorno  Jest 24 produktów.

Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów