Gastronomia

Zapewniamy kompleksowe, profesjonalne wyposażenie obiektów gastronomicznych. Są to zarówno urządzenia i akcesoria umożliwiające przygotowanie i serwowanie dań oraz napojów, jak i inne artykuły przydatne w każdej kuchni czy na zapleczu gastronomicznym. Są to podstawowe elementy wyposażenia jak na przykład pojemniki na sztućce, kosze na śmieci, dozowniki, podgrzewacze, koszyczki, miski czy pojemniki do przechowywania żywności.
Oferujemy również sprzęt i akcesoria pomocne przy utrzymaniu czystości w każdej kuchni (mopy, szczotki, wkłady, wiadra, itp.). Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

Gastronomia  Jest 234 produktów.

Podkategorie

 • Dozowniki na płatki

  W naszym sklepie kuchennepromocje.pl możesz przejrzeć kolekcję dozowników na płatki. Oferowane są w szerokiej gamie wzorów pasujących do każdego wystroju!

 • Dyspensery

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą dystrybutory do soków i dyspensery do soków.

 • Ekspozytory i stojaki...

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą stojaki bufetowe, ekspozytory, pojemniki na saszetki.

 • Ekspresy do kawy

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą warniki, zaparzacze do kawy, ekspresy do kawy, ekspresy przelewowe.

 • Zaparzacze do kawy
 • Naczynia do serwowania

  Linia dodatków o niepowtarzalnym designie, wykończeniu oraz funkcjonalności wykonanych z surowego żeliwa.

 • Pojemniki na śmiecie

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą kosze na śmieci do restauracji, hoteli i innych lokali.

 • Podgrzewacze

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą podgrzewacze, kociołki na zupę.

 • Pojemniki bufetowe
 • Pojemniki na sztućce

  Pozwolą zachować porządek zarówno w kuchni, jak i za barem. Pojemniki na sztućce sprawdzą się we wszelkiego rodzaju lokalach gastronomicznych, a także w gospodarstwach domowych. Dzięki modelom z przegrodami możliwa będzie segregacji sztućców, a kosze ze stali nierdzewnej z otworami umożliwią mycie noży, widelców czy łyżek w zmywarce. Posłużą również jako suszarka/ociekacz po myciu. Doskonałym rozwiązaniem jest także praktyczna podstawka umożliwiająca ułożenie np. kilku łyżek.
  Dysponujemy również stylowymi wersjami wiklinowymi, które idealnie sprawdzą się do przechowywania sztućców na barze bądź bufecie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty

 • Przechowywanie żywności
 • Serwetniki
  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą serwetniki, stojaki na serwetki.
 • Serwowanie pizzy
 • Stojaki na menu

  W naszym sklepie internetowym znajdziesz nie tylko szeroką gamę produktów związanych z serwowaniem i przygotowywaniem potraw w gastronomii ale także wiele elementów ułatwiających komunikowanie się z klientami w barze, hotelu, restauracji czy kawiarni. Dla osób poszukujących małych, stojących ramek, które można postawić na stole mamy bardzo ładne, małe stojaki na menu. Posiadamy duży wybór takich stojaczków, zarówno wykonanych z tworzywa sztucznego jak i małych stojaków na menu pomalowanych farbą tablicową z podstawką drewnianą.

  Mały stojak na menu na stolik

  Do czego może służyć mały stojak na menu, który znajduje się bezpośrednio na każdym stoliku? Przede wszystkim w ten sposób eksponujemy kartę dań. Ze względu na swoje małe wymiary (format zbliżony do kartki pocztowej) możemy umieścić w takim stojaku informację o daniu dnia lub zwrócić uwagę klientów na sezonowe dania znajdujące się tymczasowo w karcie dań. Umieszczając odpowiednią informację możemy zachęcić gości do spróbowania domowej lemoniady, wina domu lub innego napoju. Wiele restauracji wykorzystuje taki stojak na menu do zaznaczenia, że stolik objęty jest rezerwacją, natomiast wszystkie punkty gastronomiczne zobowiązane są do umieszczenia informacji o tym, że stolik został zdezynfekowany- w tym wypadku także zapraszamy do zakupu w atrakcyjnej cenie kolorowego stojaka na menu, który w estetyczny sposób poinformuje gości o tym, że stolik jest czysty.

  Stojak na menu drewniany z dwustronną tablicą

  W ostatnim czasie dużym zainteresowaniem cieszą się zwłaszcza stojaki drewniane, które wyposażone są w deseczkę pomalowaną dwustronnie farbą tablicową. Na takiej czarnej, matowej powierzchni można wykonać dowolny napis za pomocą specjalnego pisaka zmazywalnego. Jest to rozwiązanie ładne i praktyczne jednocześnie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą, a w razie większych zamówień prosimy o kontakt z naszym sklepem. 

 • Systemy bufetowe
 • Tace bufetowe
  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą tace bufetowe, tace swing, tace sztaplowalne.
 • Tace gastronomiczne

  Zdecydowanie usprawniają pracę kelnerską we wszelkiego rodzaju lokalach gastronomicznych. Tace stanowią nie tylko nieocenioną pomoc dla pracowników, ale też zapewniają bezpieczeństwo podczas serwowania gościom dań i napojów.
  W asortymencie posiadamy tace gastronomiczne przystosowane do różnego zapotrzebowania klienta. Są to zarówno modele proste, jak i antypoślizgowe, profilowane, a także przystosowane do niskich i bardzo wysokich temperatur. Do ich wykonania wykorzystane zostały lekkie, a przy tym wyjątkowo trwałe materiały odporne na uszkodzenia mechaniczne (włókno szklane, laminat uzupełniony o cienką warstwę polipropylenu).

 • Tace z kamienia łupkowego

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą tace z kamienia łupkowego.

 • Tostery i opiekacze
  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą tostery i opiekacze.
 • Wózki gastronomiczne
na stronę
Pokazuje 1 - 33 z 234 elementów