Porcelana Ambition Kubiko

Seria porcelanowa Ambition Kubiko zrywa na dobre z okrągłymi talerzami, dzbankami i podstawkami. Jak sama nazwa wskazuje, Ambition Kubiko to naczynia kwadratowe z geometrycznym, kwadratowym, schodkowym brzegiem. Ambition Kubiko charakteryzuje się marmurową bielą, która wygląda atrakcyjnie na każdym stole. Kwadratowe talerze Ambition Kubiko cenione są przez osoby lubiące proste, geometryczne kształty. Oprócz wyjątkowego wzornictwa seria naczyń obiadowych i kawowych Ambition Kubiko gwarantuje wysoką wytrzymałość na temperatury, dzięki czemu doskonale sprawdza się jako biała porcelana domowa jaki i uniwersalna zastawa porcelanowa do restauracji, hoteli, kawiarni i innych typów działalności gastronomicznej. 

Porcelana Ambition Kubika to ciekawe pod względem geometrycznym cukiernice, dzbanki, półmiski, salaterki i zestawy obiadowe, które pokryte specjalną warstwą szkliwa wzmacniają dodatkowo krawędzie, przez co stają się prawie niezniszczalne. Porcelana Kubiko posiada dużą odporność termiczną, nie wchodzi w reakcje chemiczną z żywnością, dlatego śmiało nadaje się do podgrzewania jak i zamrażania w niej potraw. Dzięki różnym rozmiarom i rodzajom naczyń można stworzyć  własny zestaw i korzystać z niego w zależności od potrzeb.

Porcelana kwadratowa jest nietuzinkową formą kwadratowych wspaniałych naczyń z porcelany, które   wpływają pozytywne na nasze zmysły i wrażenia kulinarne. Eksponowane potrawy w białych talerzach i naczyniach kwadratowych wyglądają bardzo apetycznie i pięknie komponują się z każdą zastawą stołową. Sprawdzają się idealnie z kolorową ceramiką i tworzą z nią niepowtarzalne aranżacje, których nie powstydzi się żaden szef kuchni. Ciężko doszukać się w niej wad, dlatego jest tak chętnie kupowana przez właścicieli lokali gastronomicznych, a ponadczasowy biały klasyczny kolor to dodatkowy jej atut.

Porcelana Ambition Kubiko  Jest 22 produktów.

Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów