Czajniki elektryczne

CZAJNIKI ELEKTRYCZNE DO KUCHNI

Wychodząc naprzeciw konsumentom z najnowszą technologią małego AGD nasz sklep chce zaoferować nowoczesne akcesoria codziennego użytku do gotowania wody. Nie wyobrażamy sobie dobrej herbaty czy kawy  bez jej zaparzenia, dlatego czajnik elektryczny jest niezbędnym i podstawowym elementem wyposażenia wielu kuchni.  W dzisiejszych czasach  to nie tylko bezpieczne udogodnienie w gotowaniu wody, ale również  energooszczędność, co stanowi jego wielką zaletę.  Elegancki i praktyczny,  czajnik elektryczny przeźroczysty wykonany jest ze specjalnej stali nierdzewnej, niezniszczalnej, oraz obudowy szklanej ze skalą pomiarową. Sprzedawany jest w różnych kolorach, a wbudowane światła LED podświetlają  wodę podczas gotowania tworząc ciekawy efekt wizualny.  Komfortowe używanie zapewnia wyprofilowana ergonomiczna rączka umożliwiająca pewny chwyt czajnika. Czajnik elektryczny przeźroczysty posiada również okienko z miarką do odczytu poziomu wody, wbudowany filtr oraz kontrolkę sygnalizującą zagotowanie i automatyczne wyłączenie. 

CZAJNIKI ELEKTRYCZNE ZNANYCH FIRM

Dla polskich konsumentów o z różnicowanych upodobaniach posiadamy w naszym sklepie  asortyment do gotowania wody wielu producentów, z których można wybrać idealnie pasujący dla siebie. Jednych urzeknie  kolorystyka i oryginalny design, drugich energooszczędność i nowoczesna technika. Czajniki elektryczne Bodum i czajniki elektryczne Kassel posiadają elegancję i klasę oraz wysoką jakość wykonania a stylistyką biją na głowę standardowe czajniki elektryczne. Natomiast czajniki elektryczne Berlinger to modernistyczne kształty i metaliczna kolorystyka świetnie  dopasowująca się do nowoczesnych kuchni. Wszystkie  zaoferowane przez nasz sklep czajniki elektryczne   poprzez  swój wygląd, kolor czy styl urzekają ponadczasowym klasycznym wyglądem dlatego ich niesłabnąca popularność nie maleje.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu a bez wątpienia każdy znajdzie coś dla siebie w atrakcyjnej cenie.

Czajniki elektryczne  Jest 29 produktów.

Pokazuje 1 - 29 z 29 elementów