Formy do tarty

Formy do tarty to szybki i oryginalny sposób na oryginalny obiad lub puszą przekąskę. Jeśli nasi Klienci chcą czegoś wyjątkowego to jesteśmy gotowi dostarczyć wszystkie do tego potrzebne akcesoria. Jednym z wielu poszukiwanych naczyń na rynku jest forma do pieczenia tarty. Aby tarta wyszła delikatna i z chrupiącą skórką  nie wystarczy zwykła forma do pieczenia, ale do tego specjalnie przeznaczona forma do tarty. Mięsne, makaronowe, wegańskie oraz na słodko to tylko parę przykładów,  co z kruchego, francuskiego ciasta zdołamy zrobić.  

Formy do pieczenia tarty

Ważnym elementem przy pieczeniu jest kształt i kolor formy do tarty. Jedni wolą ciasta w formie owalnej, a dla jeszcze bardziej wymagających nasza oferta prezentuje formy do tart prostokątne, kwadratowe, z wyjmowanym dnem lub na specjalne uroczystości w kształcie serca. Smak tarty zależy przede wszystkim od kucharza i od rodzaju materiału z jakiego została wykonana. W naszej ofercie wszystkie formy do tart zrobione są ze  stalowej blachy nieprzywierającej,  powlekanej granitową powłoką, która jest wolna od związku kadmu i ołowiu. Jest to powłoka bardzo bezpieczna i  ekologiczna. Nie odkształca się w użyciu, ma większą odporność na wgniecenia, jest łatwa w utrzymaniu czystości, w związku z czym możemy korzystać z niej przez lata. 

Zapraszamy zatem z zapoznaniem się z pełną ofertą, oraz zakupem akcesoriów do pieczenia tarty,  a przygotowanie posiłku lub deseru stanie się dla Państwa jedynie przyjemnością.

Formy do tarty  Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów