Katalog

Włączone filtry:
  Materiał
  Zastosowanie
  Kolor
  Ilość w komplecie
  Woki

  Z zamiłowania do kuchni azjatyckiej

  Kuchnia azjatycka ma całe mnóstwo zwolenników. Oryginalność i łatwość przyrządzania potraw to główne zalety, dzięki którym na talerze zapraszamy dania rodem z Chin czy Indii. Chcąc jednak jak najdokładniej oddać smak i aromat kuchni, należy zaopatrzyć się w kilka niezbędnych przyrządów: takich jak woki. Patelnie tego typu znakomicie nadają się do przyrządzania potraw azjatyckich ze względu na nietypowy kształt oraz pochyłe brzegi. Naczynie pozwala nie tylko smażyć, ale także dusić i gotować produkty wymagające więcej ciepła lub zanurzenia w głębokim tłuszczu

  Gotowanie rodem z Azji

  Dla doskonalenia kulinarnych umiejętności oraz ze względu na chęć poszerzenia doświadczeń smakowych warto zdecydować się na patelnie wok. Indukcja czy gaz? W tym przypadku ograniczenia nie istnieją. Naczynie można z powodzeniem stosować zarówno na kuchenkach gazowych, jak i płytach indukcyjnych. Nasz sklep internetowy jest idealnym miejscem do tego, aby zaopatrzyć się w nie tylko wok 26 cm lub wok 28 cm, ale także patelnie o innych niestandardowych wymiarach. Cena za produkt tego typu również nie zawiedzie poszukiwaczy sprawdzonych rozwiązań: nasza oferta odpowiada na oczekiwania szerokiego grona klientów zainteresowanych przyrządzaniem potraw zgodnie z zasadami kuchni azjatyckiej.

  Wygodne smażenie i duszenie potraw

  W naszym sklepie internetowym czekają patelnie idealne do eksperymentowania z kuchnią azjatycką. Wystarczy zdecydować się na jeden z proponowanych wymiarów (26 cm lub 28 cm), naczynia dedykowane indukcji lub wybrać mniej standardowe rozwiązanie.

  Woki  Jest 22 produktów.

  Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów