Przyprawniki
Praktycznym i prostym rozwiązaniem w gastronomi jak i w każdym gospodarstwie domowym są przyprawniki kuchenne, służące do doprawiania potraw w trakcie ich gotowania, jak również do gotowych podanych na stół. Możemy swobodnie po nie sięgnąć i samemu doprawić, dostosowując pod swój indywidualny smak. Chcemy Państwu zaprezentować te wspaniałe akcesoria w specjalnej ofercie naszego sklepu.


PRZYPRAWNIKI DO KUCHNI - RODZAJE I ICH ZALETY


Posiadamy w swojej ofercie przyprawniki na stół słynnych na rynku marek, dzięki czemu występują one w nie bagatelnym designie i cieszą się z tego powodu dużą popularnością. Dostępne w różnych wielkościach i wersjach kolorystycznych, umożliwiają wygodne ich użytkowanie. Posiadamy duży ich wybór od pojedynczych na wybraną jedną przyprawę do eleganckich kompletów, jak również fiolek do przypraw płynnych. Dobrym rozwiązaniem jest umieszczenie ich na stołach, by każdy z konsumentów miał szybki i dogodny do nich dostęp.


Przyprawniki fiolki na podstawkach metalowych lub drewnianych tworzą zestawy, gdzie można naraz umieścić kilka buteleczek z octem i oliwą o różnych smakach. Posiadają metalowe rączki w nowoczesnej i ciekawej formie do szybkiego ich przenoszenia, możliwość miksowania i komponowania smaków potraw według własnego uznania. Przyprawniki wykonane ze szkła posiadają tę zaletę, że nie wchodzą w żadne reakcje i nie wchłaniają z zewnątrz zapachów. Przyprawy takie jak zioła przechowywane w odpowiednim, najlepiej szklanym pojemniku nie stracą swojego aromatu, nigdy nie zwilgotnieją oraz zachowają swój cenny smak.

Przyprawniki do kuchni jak solniczki, młynki do pieprzu lub fiolki spełniają nie bagatelną rolę w kuchni, ponieważ utrzymują porządek w przyprawach, dostosowują precyzyjne ich dozowanie oraz spełniają dużą rolę estetyczną. Można śmiało powiedzieć, że są wizytówką naszych kuchni.
Zapraszamy do naszego sklepu bo watro zaopatrzyć się w te ciekawe akcesoria kuchenne w bardzo korzystnej cenie.

Przyprawniki  Jest 76 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 33 z 76 elementów