Talerze do zupy Ambition
Talerze głębokie Ambition to ulubione naczynia dla osób, którzy nie lubią zmieniać swoich nabytych nawyków, a tradycje i przyzwyczajenia stawiają na pierwszym miejscu. Dla tych konsumentów nasz sklep posiada ciekawą ofertę talerzy z porcelany marki Ambition z wielu linii produkcyjnych. Różnią się jedynie głębokością, wielkością i kształtem talerza i nie tylko są przydatne do gęstych zup, ale również do tradycyjnego rosołu. Na szczególną uwagę zasługują talerze do zupy Ambition PORTO o kremowo-śmietankowym odcieniu porcelany i kwadratowym kształcie. Powleczone są dodatkową warstwą szkliwa dzięki temu są bardziej odporne i świetnie sprawdzą się w gastronomii jak i w zaciszu domowym.

Dla uzupełnienia zastawy stołowej możemy również zaproponować kwadratowe talerze ambition linii FALA. Są to naczynia o marmurowo białym odcieniu porcelany i z fantazyjnie wywijanymi brzegami w łagodnym kształcie fali, które ze względu na wyjątkową odporność na wysokie temperatury nadają się również do gastronomii, gdzie mogą wzbogacić nie jedną prezentację.

Natomiast dla miłośników klasycznej, gładkiej porcelany zaprezentujemy okrągłe o ponadczasowym uroku talerze do zupy serii SIMPLE, które cieszą się dużą popularnością. Świetnie sprawdzą się do podania pierwszego dania podczas rodzinnego obiadu czy oficjalnego przyjęcia. Wszystkie z naszej kolekcji TALERZE DO ZUPY poprzez wyjątkowe kształty i kolory bieli, będą się ze sobą świetnie komponować i uczynią je wyjątkowo przydatnymi w restauracjach, hotelach i na domowym stole.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem talerzy głębokich ambition!

Talerze do zupy Ambition  Jest 23 produktów.

Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów