Patelnie z pokrywką

Niezawodny sprzęt to podstawa każdej kuchni. Bez wysokiej jakości narzędzi i akcesoriów nie przyrządzimy wykwintnego obiadu. Jeśli wybierzemy dobry zestaw patelni z pokrywkami, wcale nie musimy być mistrzami kulinariów, by przygotować pyszne i sycące potrawy. Artykuły odpowiednie do kuchenek gazowych, elektrycznych indukcyjnych znajdziesz w ofercie naszego sklepu.

Patelnia z pokrywką - indukcja czy gaz?

Coraz więcej osób decyduje się na zakup płyt grzewczych wykorzystujących do generacji ciepła pole magnetyczne. Nowoczesne zestawy kuchenne posiadają zatem tak zaprojektowane dno, które z powodzeniem może być używane nie tylko w tradycyjnych modelach gazowych i elektrycznych, ale również w gotowaniu indukcyjnym. Jednak przed zakupem powinniśmy dowiedzieć się, czy wypatrzony przez nas model posiada odpowiednie parametry. Nieprzystosowane do płyt indukcyjnych akcesoria nie będą nadawały się do użytku w naszej kuchni.

Do zadań specjalnych - patelnia grillowa z pokrywką

Wśród dostępnych w naszej ofercie zestawów kuchennych znajdują się produkty uniwersalne, jak i te mające specjalne funkcje. Patelnie z pokrywką grillowe posiadają pokryte rowkami lub kratką dno, które zapewnia dopływ powietrza do smażonych potraw. Na przygotowywanych w ten sposób produktach pojawiają się delikatne paski przypominające ślady rusztu. Grillowanie mięsa czy warzyw na takim dnie wymaga użycia znikomej ilości tłuszczu. Zestawy grillowe polecane są zatem osobom będącym na lekkostrawnej diecie oraz prowadzącym zdrowy tryb życia.

Patelnie z pokrywką  Jest 26 produktów.

Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów