Sztućce Sola Fleurie

Sztućce Sola Fleurie dostępne w naszym sklepie internetowym zostały stworzone z myślą o wysokich wymaganiach linii lotniczych, stąd podczas projektowania nacisk kładziono na elegancję oraz niską wagę sztućców. Finalny produkt jest zachwycający- seria Fleurie to współczesne, delikatne sztućce, które zachowują swój elegancki charakter dzięki wysokiej jakości stali nierdzewnej, z której są zrobione. Jest to bardzo wytrzymały stop stali i niklu w proporcji 18/10, co daje doskonałe parametry użytkowe nawet podczas długotrwałego i intensywnego użytkowania.

Sztućce Sola Fleurie dla linii lotniczych i firm kateringowych

Aby spełnić wymogi linii lotniczych i dopasować Sola Fleurie do wymagań samolotów rejsowych zmniejszono grubość sztućców. Dlatego właśnie Sola Fleurie to lekkie i relatywnie cienkie sztućce (2-3mm grubości). Jest to bardzo wygodne rozwiązanie nie tylko dla samolotu ale i dla firm kateringowych organizujących bankiety w różnych miejscach i które muszą transportować duże ilości sztućców.

Sztućce Sola Fleurie na sztuki

Ze względu na swoje doskonałe parametry użytkowe, nowoczesny wygląd, minimalizm, elegancję i bardzo niską masę przy dobrej cenie Sola Fleurie to idealne rozwiazanie dla firm kateringowych, organizujących przyjęcia w różnych miejscach. Dodatkowo, jak w przypadku każdej serii sztućców Sola, można stworzyć swoją kolekcję sztućców do jedzenia i do serwowania zgodnie z własnymi potrzebami kupując Sola Fleurie u nas na sztuki. Nasz sklep internetowy proponuje bogatą kolekcję sztućców Sola Fleurie w niskiej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą.

Sztućce Sola Fleurie  Jest 23 produktów.

Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów