Słupki odgradzające

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą słupki odgradzające, słupki odgradzające z wyciąganą taśmą, sznury do słupków, słupki odgradzające z taśmą, słupki z taśmą, stojaki odgradzające. Słupki hotelowe doskonale sprawdzają się do odgradzania i wydzielenia powierzchni. Słupki odgradzające są bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem do wyznaczania ciągów komunikacyjnych, stref ograniczonego dostępu na eventach, w miejscach użyteczności publicznej. Słupki hotelowe wykorzystywane są w różnych obiektach takich jak: kina, hotele, urzędy, muzea, lotniska, do kontroli ruchu, do organizacji przestrzeni, aby umożliwić przepływ potencjalnych klientów.

Słupki odgradzające  Jest 38 produktów.

Podkategorie

 • Słupki odgradzające

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą słupki odgradzające, słupki odgradzające z wyciąganą taśmą, sznury do słupków, słupki odgradzające z taśmą, słupki z taśmą, stojaki odgradzające. Słupki hotelowe doskonale sprawdzają się do odgradzania i wydzielenia powierzchni. Słupki odgradzające są bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem do wyznaczania ciągów komunikacyjnych, stref ograniczonego dostępu na eventach, w miejscach użyteczności publicznej. Słupki hotelowe wykorzystywane są w różnych obiektach takich jak: kina, hotele, urzędy, muzea, lotniska, do kontroli ruchu, do organizacji przestrzeni, aby umożliwić przepływ potencjalnych klientów.

 • Słupki odgradzajace z...

  Słupki odgradzające z taśmą samozwijającą to bardzo często spotykane akcesorium podczas różnego rodzaju wystaw oraz imprez targowych. Estetyczna taśma zamknięta w kasecie pozwala na łączenie w dowolne zestawy słupki odgradzające, wyznaczając tym samym w bardzo czytelny sposób ciągi komunikacyjne lub wyznaczając strefy np. strefę dla klienta, strefę dla obsługi czy miejsce niebezpieczne. Dzięki użyciu słupków hotelowych z taśmą można bardziej efektywnie wykorzystać przestrzeń także w urzędach, muzeach, na dworcach, lotniskach, w sklepach wielkopowierzchniowych lub w centrach handlowych. Również firmy gastronomiczne często korzystają z pomocy słupków z taśmą podczas uroczystości, bankietów, dużych imprez, gdzie ważne jest, by część kuchenną dla obsługi wyraźnie oddzielić od powierzchni ogólnodostępnej. W naszej bogatej ofercie znajdują się słupki z taśmą o różnych kolorach (taśma czarna, niebieska, czerwona oraz ostrzegawcza żółto-czarna). Oferujemy słupki czarne, chromowane oraz białe na solidnych podstawach. Taśmy samozwijające oferujemy w różnych długościach. Istnieje możliwość wykonania taśmy do słupka na zamówienie.

 • Słupki odgradzające ze...

  Słupki odgradzające ze sznurem

  W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie szeroki wybór słupków hotelowych, na których można zawiesić eleganckie sznury (plecione bądź aksamitne). Jest to rozwiązanie bardzo praktyczne, ponieważ sznur można w dowolnej chwili odłączyć i ponownie zawiesić. Słupki ze sznurami są niezwykle popularnymi produktami, chętnie kupowanymi w naszym sklepie, nie tylko ze względu na atrakcyjną cenę ale także ponieważ znajdują szerokie zastosowanie w wielu różnorakich lokalizacjach. Tego typu słupki hotelowe mogą być używane w hotelach i restauracjach, podczas bankietów, koktajli lub eleganckich spotkań w galerii sztuki. Słupki ze sznurem są często obecne w kinach, salach koncertowych, w teatrze czy operze- głównie ze względu na swój elegancki wygląd, idealnie dopasowujący się do wieczornego spektaklu czy koncertu.

  Słupki złote i srebrne w super cenie

  W naszym sklepie internetowym dostępne są dwa kolory słupków odgradzających- złoty oraz srebrny. Słupek może być zakończony elegancką kulą, talerzykiem lub głowicą. Posiadamy zarówno słupki wyposażone w haczyki, na których można zawieszać sznury zakończone karabińczykiem w stosownym kolorze lub słupki wyposażone w talerzyk z czterema otworami służącymi do mocowania sznurów odgrodzeniowych. Najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem jest wybór słupka zakończonego talerzykiem, ponieważ dzięki czterem otworom można słupki łączyć w dowolne zestawy o dowolnych kształtach. Podczas zakupu słupka hotelowego należy zwrócić uwagę na kolor karabińczyka, jakim zakończony jest sznur- nie każdy odcień złotego czy srebrnego koloru idealnie współgra z wybranym słupkiem hotelowym. By idealnie dobrać słupek do sznura czy liny, prosimy o kontakt z naszym sklepem. Chętnie doradzimy i pomożemy w wyborze, a nawet, przy zakupie większej ilości, udzielimy rabatu na zakupy w naszym sklepie internetowym. 

 • Sznury do słupków...


  Sznury do słupków odgradzających - zastosowanie

  Czym byłby słupek hotelowy bez stosownego sznura łączącego pojedyncze słupki? W naszym sklepie internetowym znajdziesz bogatą ofertę sznurów do słupków- masz do wyboru wiele różnych kolorów, sznury plecione i aksamitne oraz dwa typy karabińczyków (złote i srebrne). Słupki ze sznurami doskonale sprawdzają się nie tylko w miejscach o dużej powierzchni, w których gromadzi się wiele osób (np. lotniska, dworce kolejowe, duże centra handlowe) ale także placówki kultury (muzea, galerie, sale koncertowe, przestrzenie wystawowe) czy restauracje lub urzędy. Wszędzie tam doskonale sprawdzą się słupki odgrodzeniowe ze sznurami, które można dowolnie łączyć, tworząc szklaki komunikacyjne, wygradzając jasno i czytelnie przestrzeń, w której mogą poruszać się klienci bądź goście. W dobie pandemii koronawirusa słupki ze sznurami znajdują swoje zastosowanie wszędzie tam, gdzie należy dbać o zachowanie dystansu czy monitorowanie liczby osób przebywającej w danej przestrzeni.  Kolorowe sznury do słupków

  W naszym sklepie internetowym bardzo chętnie kupowane są sznury plecione o standardowej długości 150cm w klasycznych kolorach (sznur szary, czarny, czerwony i granatowy), ponieważ uniwersalne kolory pozwalają na szerokie zastosowanie sznurów. Do wybranego przez ciebie koloru musisz dobrać złoty lub srebrny karabińczyk, dzięki któremu sznur zostanie zahaczony o talerzyk lub haczyk znajdujący się na słupku odgrodzeniowym. Dla przestrzeni i okazji bardziej wystawnych polecamy sznur obity czerwonym, aksamitnym materiałem. Ten produkt jest często kupowany przez galerie sztuki i kina, ponieważ właśnie tam prezentuje się najlepiej.

  Sznury na wymiar

  Jeśli dostępna w naszym sklepie internetowym standardowa długość sznura 1,5 metra nie jest wystarczająca, skontaktuj się z naszym sklepem w celu przygotowania indywidualnej wyceny sznurów do słupków o niestandardowej długości. Dla dużych zamówień proponujemy atrakcyjne rabaty. 

 • Słupki przemysłowe /...

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą słupki przemysłowe i słupki ostrzegawcze.

 • Kasety ścienne z taśmą...

  Kasety ścienne z taśmą wyciąganą to dobra propozycja dla miejsc, w których liczy się każdy centymetr kwadratowy powierzchni oraz takich, w których ważne jest, by kaseta ścienna przytwierdzona do ściany była mocno i stabilnie zamocowana. Jeśli wybierzesz tego rodzaju rozwiązanie, masz pewność, że taśma będzie wyciągała się sprawnie i bezkolizyjnie; że nic się nie przewróci. To bezpieczne rozwiązanie zwłaszcza dla hal magazynowych, sklepów z działem samoobsługowym, gdzie klienci mają dostęp do półek także z ciężkimi przedmiotami lub gdzie twoi pracownicy wjeżdżają wózkiem widłowym na czas rozładunku. 

  Kaseta ścienna przemysłowa

  W naszym sklepie internetowym dostępne są różne rodzaje taśm samozwijających się umieszczonych w solidnej kasecie do zawieszenia na ścianę. Kaseta wykonana jest ze stali (czasem malowanej proszkowo), co zapewnia długie użytkowanie (kaseta wykonana z tworzywa mogłaby się szybko zniszczyć podczas zwijania taśmy). Przemysłowe taśmy ostrzegawcze w kolorach żółto-czarnych to elementarne wyposażenie każdej hali magazynowej, sklepu wielkopowierzchniowego czy zakładu produkcyjnego. U nas znajdziesz długą taśmę samozwijającą się (do 20m), która zakończona jest specjalnym hakiem. Taką taśmę można zahaczyć o kolejną kasetę ścienną- jest to najbardziej stabilne rozwiązanie.

  Kaseta z taśmą z nadrukiem

  Wiele firm zaopatrujących się w naszym sklepie internetowym szuka spersonalizowanych rozwiązań- czyli taśmy z nadrukiem (z logo firmy lub wydarzenia) zamkniętej w kasecie ściennej z mechanizmem hamującym zapobiegającym splątaniu się taśmy przy zwijaniu. Ponieważ lubimy spełniać życzenia naszych klientów także taka opcja dostępna jest w naszym sklepie internetowym. Skontaktuj się z nami, jeśli szukasz taśmy samozwijającej się o niestandardowej długości lub w innym niż dostępny na naszej stronie www kolorze. 

 • Pachołki drogowe
  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą pachołki drogowe, słupki drogowe, nakładki na pachołki.
 • Potykacze reklamowe
 • Słupki z łańcuchem lub...
 • Stojaki na menu

  W naszym sklepie internetowym znajdziesz nie tylko szeroką gamę produktów związanych z serwowaniem i przygotowywaniem potraw w gastronomii ale także wiele elementów ułatwiających komunikowanie się z klientami w barze, hotelu, restauracji czy kawiarni. Bardzo chętnie kupowanym u nas produktem są duże stojaki na menu, zwane także menuboardami (z ang menuboard to tablica na menu). 

na stronę
Pokazuje 1 - 33 z 38 elementów