Słupki odgradzające

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą słupki odgradzające, słupki odgradzające z wyciąganą taśmą, sznury do słupków, słupki odgradzające z taśmą, słupki z taśmą, stojaki odgradzające. Słupki hotelowe doskonale sprawdzają się do odgradzania i wydzielenia powierzchni. Słupki odgradzające są bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem do wyznaczania ciągów komunikacyjnych, stref ograniczonego dostępu na eventach, w miejscach użyteczności publicznej. Słupki hotelowe wykorzystywane są w różnych obiektach takich jak: kina, hotele, urzędy, muzea, lotniska, do kontroli ruchu, do organizacji przestrzeni, aby umożliwić przepływ potencjalnych klientów.

Słupki odgradzające Jest 33 produktów.

Podkategorie

 • Słupki odgradzające
  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą słupki odgradzające, słupki odgradzające z wyciąganą taśmą, sznury do słupków, słupki odgradzające z taśmą, słupki z taśmą, stojaki odgradzające.Słupki hotelowe doskonale sprawdzają się do odgradzania i wydzielenia powierzchni. Słupki odgradzające są bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem do wyznaczania ciągów komunikacyjnych, stref ograniczonego dostępu na eventach, w miejscach użyteczności publicznej. Słupki hotelowe wykorzystywane są w różnych obiektach takich jak: kina, hotele, urzędy, muzea, lotniska, do kontroli ruchu, do organizacji przestrzeni, aby umożliwić przepływ potencjalnych klientów.
 • Słupki odgradzajace z...

  Słupki odgradzające z taśmą samozwijającą to bardzo często spotykane akcesorium podczas różnego rodzaju wystaw oraz imprez targowych. Estetyczna taśma zamknięta w kasecie pozwala na łączenie w dowolne zestawy słupki odgradzające, wyznaczając tym samym w bardzo czytelny sposób ciągi komunikacyjne lub wyznaczając strefy np. strefę dla klienta, strefę dla obsługi czy miejsce niebezpieczne. Dzięki użyciu słupków hotelowych z taśmą można bardziej efektywnie wykorzystać przestrzeń także w urzędach, muzeach, na dworcach, lotniskach, w sklepach wielkopowierzchniowych lub w centrach handlowych. Również firmy gastronomiczne często korzystają z pomocy słupków z taśmą podczas uroczystości, bankietów, dużych imprez, gdzie ważne jest, by część kuchenną dla obsługi wyraźnie oddzielić od powierzchni ogólnodostępnej. W naszej bogatej ofercie znajdują się słupki z taśmą o różnych kolorach (taśma czarna, niebieska, czerwona oraz ostrzegawcza żółto-czarna). Oferujemy słupki czarne, chromowane oraz białe na solidnych podstawach. Taśmy samozwijające oferujemy w różnych długościach. Istnieje możliwość wykonania taśmy do słupka na zamówienie.

 • Słupki odgradzające ze...

  Eleganckie słupki odgradzające ze sznurem to wspaniałe rozwiązanie do miejsc, które chcą podkreślić w ten sposób swoją rangę i prestiż. Słupki ze sznurem chętnie kupowane są przez ekskluzywne hotele czy restauracje

 • Sznury do słupków...
  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą sznury do słupków, sznury do słupków odgradzających.
 • Słupki przemysłowe /...

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą słupki przemysłowe i słupki ostrzegawcze.

 • Kasety ścienne z taśmą...

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą kasety naścienne do mocowania na ścianie.

 • Pachołki drogowe
  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą pachołki drogowe, słupki drogowe, nakładki na pachołki.
 • Potykacze reklamowe
 • Słupki z łańcuchem lub...
 • Stojaki na menu
Pokazuje 1 - 33 z 33 elementów