Rondelki
W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo pojedyncze akcesoria i naczynia kuchenne, które niezbędne są w każdej kuchni nowoczesnej gospodyni domowej. Dla najbardziej wybrednych klientów o różnych upodobaniach wybierzemy najwyższej klasy, najlepszych firm i najbardziej praktyczne rondelki do codziennego użytku. Posłużą do podgrzewania np. wody, zupy, mleka, lub  do przygotowania nie dużego posiłku. Posiadamy np. rondelki klasyczne z wyrazistym charakterem o prostym kształcie firmy Ambition ze stali nierdzewnej. Atutem ich jest wielowarstwowe dno dzięki czemu ciepło równomiernie rozprowadza się,  potrawy szybciej się gotują, zmniejsza się zużycie energii i gazu a zwiększa  się nasza oszczędność.

Dla osób wolących coś bardziej w nowoczesnym stylu możemy zaproponować rondelki granitowe z serii METALLIC firmy BERLINGER HAUS z ciekawym designem. Wykonane są z wysokiej klasy kutego aluminium pokrytego wewnątrz potrójną powłoką granitową (marble) o bardzo wysokim współczynniku twardości. Powłoka zewnętrzna występuje w kilku wersjach kolorystycznych o charakterystycznym metalicznym połysku. System TURBO INDUCTION  pozwala zaoszczędzić nawet 35% energii.

W ofercie mamy jeszcze proste rondelki emaliowane z okuwanymi brzegami firmy Ambition Nordic i Vigo Green  DOMOTTI. Wykonane są ze stali węglowej, z naturalnych surowców wewnątrz i na zewnątrz pokryte emalią. Posiadają anty-alergiczne właściwości,  są idealnie gładkie i nieporowate, przez co odporne na osadzanie się brudu i bakterii. Rondelki emaliowane to gwarancja najwyższej jakości oraz pewność zdrowego i smacznego przyrządzania ulubionych potraw. W naszej ofercie możecie państwo zamówić również bardzo praktyczne w użytkowaniu rondelki z rączką. Są bardzo odporne na uszkodzenia i przecięcia oraz doskonale przewodzą ciepło a rączka umożliwia komfortowe przenoszenie naczynia wraz z zawartością. Wykonane są z unikatowych materiałów takich jak: aluminium pokryte wewnątrz oryginalną szwajcarską powłoką ILAG Basic lub wykonane z materiału Fusiontec ze stalowo-żelaznego rdzenia i powłoką  mineralną co sprawia,  że naczynia są długotrwałe, bardzo odporne na uszkodzenia i przecięcia oraz doskonale przewodzą ciepło. Są bezpieczne dla zdrowia, przyjazne środowisku i niezwykle praktyczne. Te atrakcyjne i modne rondelki z rączką przystosowane są do wszystkich rodzajów kuchenek: gazowych, elektrycznych, ceramicznych, halogenowych i indukcyjnych oraz są oferowane w bardzo atrakcyjnych cenach.

Rondelki  Jest 32 produktów.

Pokazuje 1 - 32 z 32 elementów