Noże do pieczywa
Chleb przez stulecia otaczano czcią, a wyjmując go z pieca łamano ręcznie. Tradycja ta trawa dość długo, aż do momentu wynalezienia noża do krojenia pieczywa. Był to nowy okres, który zrewolucjonizował nową metodę krojenia chleba. Dziś uważa się, że stworzenie noża do krojenia pieczywa było kulminacją ówczesnego postępu technologicznego. 

Nóż do pieczywa to idealny produkt, bez którego dzisiaj nie wyobrażamy sobie ukrojenia najmniejszej kromki chleba. Cechy idealnego noża to odpowiednia ostrość, twardość i wyważenie. 
Z naszej oferty zaprezentujemy noże do pieczywa dwóch najbardziej cenionych na świecie firm WÜSTHOF i AMBITION, które są gwarantem najwyższej jakości efektu krojenia dla wszystkich rodzajów pieczywa. Charakterystyczną i wspólną cechą  ich jest materiał z jakiego zastały wyprodukowane. Słyną z najlepszej stali nierdzewnej chromowa-walcowanej i wanadowej i z ząbkowanych odpowiednio ostrzy, dzięki którym zapewniają najlepszy efekt krojenia oraz bezpieczne użytkowanie.

Noże do pieczywa powinny być regularnie ostrzone odpowiednią ostrzałką co zapewni  bezpieczeństwo jak również komfort przy ich użytkowaniu. Dzięki laserowym ostrzą krojenie pieczywa staje się lekką i przyjemną czynnością. Ergonomiczny uchwyt i dobre wyważenie sprawia, że idealnie ułoży się w dłoni i lekko pokroi każdy rodzaj pieczywa. Oby służyły nam jak najdłużej i rzadko się tępiły, musimy dbać o ich jakość, a wtedy satysfakcja będzie murowana.

Noże do pieczywa
oferowane w naszym sklepie to najwyższej jakości akcesoria, a dzięki swoim walorom użytkowym i niewygórowanej cenie są idealnym wyborom służącym na długie lata. Idealny nóż do pieczywa to obowiązkowy dodatek, który powinien znaleźć się w szufladzie każdego z nas i który znajdą Państwo w naszej ofercie sklepowej. 

Noże do pieczywa  Jest 7 produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów