Cedzaki silikonowe

W naszym sklepie internetowym posiadamy szeroki wybór cedzaków silikonowych marki Ambition oraz Joseph and Joseph. Cedzaki silikonowe, choć traktowane przez wielu jako kuchenny zbytek, znajdują szerokie zastosowanie w kuchni, podczas gotowania czy pieczenia.

Cedzak silikonowy odporny na wysoką temperaturę

Tworzywa sztuczne wykorzystywane dzisiaj w kuchni nie mają już nic wspólnego z tanim, tandetnym plastikiem odkształcającym się przez działanie wysokich temperatur. Cedzaki silikonowe dostępne w naszym sklepie internetowym są wykonane z wysokiej jakości silikonu, który jest odporny na działanie temperatury o wysokości 270 stopni Celsjusza, co w zasadzie pozwala na swobodne działania kuchenne bez żadnych ograniczeń. Łyżka do odcedzania wykonana z silikonu ma również tę zaletę, że nie niszczy metalowych powierzchni, z którymi się styka. Oznacza to, że za pomocą takiej właśnie łyżki można wyjąc z brytfanny pieczone warzywa czy mięsa, pozwalając by zbędny tłuszcz czy woda pozostały w brytfannie nie martwiąc się o to, czy nasze naczynie do zapiekania zniszczy się podczas tej operacji.

Łyżka cedzakowa blatu nie brudząca?

Kolejnym istotnym elementem designu dobrej łyżki cedzakowej jest to, czy jest wyposażona w specjalną podpórkę, która podczas odkładania łyżki na blat zapobiega kontaktowi główki łyżki cedzakowej z blatem. Dostępne u nas w atrakcyjnej cenie łyżki marki Joseph and Joseph posiadają taką właśnie podpórkę. To właśnie dzięki niej utrzymanie czystości blatu będzie łatwiejsze.

Szeroka łyżka cedzakowa do frytek

Polecamy Waszej uwadze także łyżki silikonowe, którymi można wyjąć frytki z frytkownicy, pastę z wrzątku, czy warzywa pieczone z piekarnika. Taką szeroką łyżkę można śmiało położyć na chwilę na garnku, by pozbyć się resztek wody bądź tłuszczu- nasze łyżki silikonowe wytrzymują do 200 stopni Celsjusza.

Zapraszamy do obejrzenia dostępnych w naszym sklepie internetowym produktów, które oferujemy Wam w atrakcyjnych cenach.

Cedzaki silikonowe  W tej kategorii nie ma produktów.