Szklanki do soków

Nasz sklep kuchennepromocje.pl oferuje szeroką gamę szkła gastronomicznego zaprojektowanego i wyprodukowanego przez największych na świecie producentów, które wykorzystywane jest w międzynarodowych sieciach hotelowych i gastronomicznych. Firmy te posiadają światowe licencje i certyfikaty, co gwarantuje ich wyrobom szklanym dużą popularność. Z oferty tych firm chcemy zaprezentować bardzo przydatne i niezbędne zarazem przy serwowaniu dań obiadowych czy deserów - szklanki do soków. Znajdziecie w naszym sklepie dosłownie wszystkie pasujące dla każdego odbiorcy. Każdy zestaw szklanek do soku to bogaty wachlarz rodzajów od niskich po wysokie, kuliste, z grubym dnem, z fakturą lub bez, a wszystkie łączy wysoka jakość i estetyka wykonania.


SZKLANKI DO SOKU - RODZAJE


Znajdziecie Państwo u nas szklanki wykonane ze szkła hartowanego, które jest 2-3 razy bardziej odporne na uszkodzenia niż porcelitowe czy porcelanowe produkty o podobnej grubości. Charakteryzują się tym, że ich powierzchnia jest idealnie gładka. Posiadamy również bardzo designerskie szklanki ze szkła sodowego, których zastosowanie zapewnia niespotykane parametry takie jak: wytrzymałość z gwarancją wieczystą na wyszczerbienia, żywotność do 2000 cykli mycia bez matowienia, estetykę przy jednoczesnym zachowaniu eleganckiej delikatności i przezierności szkła. Oferujemy również bardzo praktyczne na co dzień szklanki wykonane z wysokiej jakości cienkiego szkła, o stabilnym dnie i zaokrąglonym kształcie. Każdy komplet szklanek do soku pakowany jest po 6 lub 12 sztuk.


ZALETY SZKLANEK DO SOKÓW

Posiadają innowacyjny wygląd, doskonale wkomponują się w każde wnętrze, zarówno to nowoczesne jak i klasyczne. Nasze szklanki do soku odpowiednio dobrane, spełniają nie tylko swoją funkcję, ale również świetnie pasują do każdej zastawy lub wystroju stołu. Dla naszych klientów posiadamy dobrą ofertę zakupu w najkorzystniejszej cenie, najwyższej jakości kompletów lub zestawów szklanek do soku przeznaczonych dla gastronomii, hoteli, barów i kawiarni, jak również do gospodarstw domowych.

Szklanki do soków  Jest 117 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 33 z 117 elementów