Karafki do wina

Szklane karafki do wina z korkiem

Podczas spotkań towarzyskich często sięgamy po nieco mocniejsze napoje. Podawanie ich w oryginalnej butelce nie jest niczym złym. Wystarczy wyobrazić sobie jednak, jak świetnie będą prezentowały się przelane do specjalnych naczyń, takich jak szklane karafki z korkiem. Oryginalny kształt i lekka konstrukcja sprawiają, że znajdujące się wewnątrz wino prezentuje się atrakcyjniej. Szkło akcentuje jego barwę, a odkryty otwór naczynia pozwala mu pooddychać. Wygoda nalewania napoju do kieliszków jest natomiast porównywalna z butelką, choć trzeba przyznać, że prezentuje się znacznie bardziej gustownie

Eleganckie szklane naczynia na alkohol

Serwowanie alkoholu z tak pięknej zastawy pobudza apetyt i wprawia zaproszonych gości w znacznie lepszy nastrój. Stąd też przed kolejnym spotkaniem warto zadbać o to, aby na stole znalazło się miejsce dla karafki na wino. Które naczynie wybrać, aby zrobić wrażenie, a jednocześnie przygotować elegancką zastawę? Nasz sklep internetowy pełen jest inspiracji – naczynia dostępne są w licznych kształtach. Można zdecydować się na karafki do wina z korkiem lub bez niego. Obie wersje prezentują się bardzo stylowo, choć to właśnie ta pierwsza – czyli z korkiem – wprost nawiązuje do klasycznej szklanej zastawy.

Gustowne wyposażenie jadalni

Szklane butelki dostępne w naszej ofercie mogą stać się ciekawą ozdobą wnętrza - wiele zależy od tego, do czego zostaną wykorzystane. Atrakcyjna cena produktów sprawi, że trudno będzie ograniczyć się do zakupu wyłącznie jednej sztuki.

Karafki do wina  Jest 12 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów