Cukierniczki porcelanowe

Cóż nie dopełni obrazu pięknego, popołudniowego stołu jak dobrana do filiżanek i dzbanka elegancka cukiernica porcelanowa? Stosowna cukierniczka oraz mlecznik to podstawa zestawu herbacianego, kawowego czy deserowego, jednak należy pamiętać, że często cukierniczka ozdabia stół czy bufet koło stołu przez cały dzień, niezależnie od serwowanego w danym momencie posiłku. Dlatego wybierając cukierniczkę należy wziąć pod uwagę, jaką zastawą stołową dysponujemy oraz w jakiej konfiguracji stołowej będziemy używać danej cukierniczki.

Uniwersalna cukierniczka porcelanowa

W naszym sklepie internetowym najczęściej wybierane są eleganckie cukiernice wykonane z białej porcelany. Dzieje się tak dlatego, że biała porcelana nigdy nie wyjdzie z mody i dobrze prezentuje się zarówno podczas wystawnej popołudniowej herbaty urodzinowej jak i przy codziennym śniadaniu, gdzie królują codzienne talerze i kubki z herbatą bądź kawą. Zapraszamy do przejrzenia najlepszych na rynku cukierniczej znanych firm produkujących porcelanę- Ambition, Ariane oraz Churchill. Może spodobają się Wam cukiernice klasyczne z pokrywką a może zdecydujecie się na porcelanową cukierniczkę w wersji nowoczesnej wykonaną z kolorowej, rustykalnej porcelany bez pokrywki?

Porcelanowe cukierniczki w ofercie naszego sklepu internetowego to po raz kolejny klasyka wzornictwa – elegancja połączona z funkcjonalnością. Do wyboru mają Państwo otwarte cukierniczki, bez pokrywki lub z pokrywką, z uszkami lub bez. Cukierniczki mają pojemność od 200 do 300 ml, a ich cena zależy od specyfiki poszczególnych modeli.

Niepretensjonalne wyposażenie domu i kawiarni

Porcelanowa cukierniczka to element zastawy stołowej, który właściwie cały czas jest w użyciu. W wielu kawiarniach cukierniczki stoją na stole i w ten sposób stają się częścią dekoracji stołu. Najlepszym rozwiązaniem są klasyczne wzory oraz kolory zastawy – biel i prosty design – ten styl doceni każdy esteta. Jeśli nie obawiacie się Państwo bardziej ozdobnych modeli, ciekawą propozycją będzie biała cukierniczka ze złotym pasem w stylu retro: Ambition Lorden. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo całe linie zastawy porcelanowej. Kupując produkty z jednej linii, zadbają Państwo o estetykę w swojej kuchni. Życzymy owocnych poszukiwań!

Cukierniczki porcelanowe  Jest 23 produktów.

Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów