Organizery kuchenne

Dobra organizacja pracy w kuchni to połowa sukcesu, jeśli idzie o gotowanie, pieczenie, smażenie czy nawet sprzątanie. Z tego powodu dobrze jest skorzystać z ciekawych rozwiązań porządkujących i jednocześnie usprawniających pracę w kuchni. Organizery kuchenne dostępne w naszym sklepie internetowym to sprawdzone pomysły na bardziej efektywne wykorzystanie przestrzeni nawet w najmniejszej kuchni czy najmniejszym zlewie.

Organizer kuchenny na gąbkę i płyn do mycia

Wielu z nas boryka się z problemem dotyczącym organizacji miejsca dookoła zlewu. Ociekacz do sztućców, deski odstawione do wyschnięcia, gąbka skąpana w wodzie gromadzącej się za zlewem, przyklejająca się do blatu butelka z płynem do mycia naczyń- wszystko stoi w nieładzie i, co gorsza, brudzie. By postawić kres temu bajzlowi sprawdźcie nasz organizer do zlewu marki Joseph&Joseph, który kupicie u nas w super cenie! Tego rodzaju pojemnik ma miejsce na gąbkę, szczotkę i płyn do mycia naczyń. Gąbkę odkładamy na specjalną półeczkę ze żłobieniem co zapobiega gniciu gąbki. Woda z tego stojaka zlewowego odprowadzana jest specjalnym dzióbkiem bezpośrednio do zlewu, dzięki czemu nie musimy pamiętać o opróżnianiu pojemnika z wodą.

Pojemniki na akcesoria kuchenne

Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi w naszym sklepie internetowym organanizerów kuchennych na różnego rodzaju przybory kuchenne (organizer do deski do krojenia, noży oraz łyżek, szpatułek itp.). Tego typu pojemnik może stać na blacie kuchennym. Jego dużą zaletą jest stabilność- w tym organizerze kuchennym można przechowywać ciężkie i wysokie noże czy deski do krojenia, które są jednymi z bardziej problematycznych przedmiotów do przechowywania.

Organizery kuchenne  Jest 1 produkt.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji