Sztućce Fine Dine  Jest 48 produktów.

Podkategorie

 • Fine Dine Amarone
 • Fine Dine Cantine
 • Fine Dine Como
 • Fine Dine Garda
 • Fine Dine Lugano
  Dobór dobrych zestawów sztućców do naszego stylu i wystroju lokalu musi być dobrze przemyślany, by uzupełniał w pełni jego wyposażenie. Muszą to być sztućce dobrej jakości, które nie ulegają szybko korozji, są przyjazne dla środowiska i zdrowe dla otoczenia. Z naszej oferty sklepowej chcemy zaprezentować sztućce Lugano z logo światowej firmy Fine Dine o wyjątkowo unikatowym designie, które idealnie nadają się do codziennego użytkowania jak również znajdą zastosowanie podczas wystawnych przyjęć.

  Sztućce Fine Dine to proste komplety pozbawione żłobień i fantazyjnych cięć, ale kunsztownie wykonane co jest ich niezłomną zaletą. Jest to linia, która używa najlepszej stali polerowanej do swojej produkcji, co wyróżnia ją na rynku gastronomicznym. Dobrze wyważone, neutralne w smaku sztućce Lugano spełniają wszystkie wymagane parametry odpowiadające na najwyższą światową jakość, o której świadczą setki zadowolonych klientów.

  Eleganckie i trwałe Sztućce Fine Dine w połączeniu z nienagannym nakryciem stołu, to doskonałe uzupełnienie wyposażenia z górnej półki. Możliwość mycia w zmywarce znacznie ułatwia utrzymanie sztućców w czystości, a wytrzymałość na inne czynniki zewnętrzne sprawia, że służą nam przez długie lata, co z pewnością przemawia na ich profesjonalne walory użytkowe.
 • Fine Dine Navarino
na stronę
Pokazuje 1 - 33 z 48 elementów