Łyżki

Łyżka do szumowania, duża łyżka wazowa do zupy, stalowa łyżka do makaronu, zestaw silikonowych łyżek i łopatek kuchennych - wszystkie te produkty znajdziesz w najlepszych cenach w naszym sklepie internetowym!

Łyżka kuchenna silikonowa- czy warto?

Wiele osób pyta nas, czy warto kupować przybory kuchenne wykonane z silikonu? Niektórzy mają bowiem obawy, czy silikon jest odpowiednim materiałem do kuchennych działań, mając szczególnie na uwadze sprawę rekcji silikonu na wysoką temperaturę. Silikon używany do wyrobu łopatek kuchennych dostępnych w naszym sklepie internetowym to wysokiej jakości tworzywo nieorganiczne (czyli sztuczne), które nie rozpuści się ani nie wejdzie w reakcję z jedzeniem pieczonym w piekarniku (zazwyczaj max to 220-250 stopni Celsjusza). Dodatkowo niektóre z kuchennych łopatek mają nylonowe rączki, dzięki czemu łyżka nie nagrzeje się szybko i nie spowoduje poparzenia. 

Stalowe łyżki kuchenne z haczykiem do zawieszania

Jeśli jednak wolisz tradycyjne, stalowe akcesoria do pracy w kuchni, to polecamy różnego rodzaju nierdzewne, metalowe łyżki, z których większość zakończona jest haczykiem pozwalającym na zawieszenie łyżki na relingu kuchennym. W tej kategorii produktów szczególnie polecamy stalowe, nierdzewne łyżki cedzakowe, łyżki do szumowania, łyżki wazowe do zupy czy specjalne metalowe łyżki do wyjmowania makaronu czy pasty z gotującego się garnka. 

Łyżki  Jest 14 produktów.

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów