Sznury do słupków odgradzających


Sznury do słupków odgradzających - zastosowanie

Czym byłby słupek hotelowy bez stosownego sznura łączącego pojedyncze słupki? W naszym sklepie internetowym znajdziesz bogatą ofertę sznurów do słupków- masz do wyboru wiele różnych kolorów, sznury plecione i aksamitne oraz dwa typy karabińczyków (złote i srebrne). Słupki ze sznurami doskonale sprawdzają się nie tylko w miejscach o dużej powierzchni, w których gromadzi się wiele osób (np. lotniska, dworce kolejowe, duże centra handlowe) ale także placówki kultury (muzea, galerie, sale koncertowe, przestrzenie wystawowe) czy restauracje lub urzędy. Wszędzie tam doskonale sprawdzą się słupki odgrodzeniowe ze sznurami, które można dowolnie łączyć, tworząc szklaki komunikacyjne, wygradzając jasno i czytelnie przestrzeń, w której mogą poruszać się klienci bądź goście. W dobie pandemii koronawirusa słupki ze sznurami znajdują swoje zastosowanie wszędzie tam, gdzie należy dbać o zachowanie dystansu czy monitorowanie liczby osób przebywającej w danej przestrzeni.Kolorowe sznury do słupków

W naszym sklepie internetowym bardzo chętnie kupowane są sznury plecione o standardowej długości 150cm w klasycznych kolorach (sznur szary, czarny, czerwony i granatowy), ponieważ uniwersalne kolory pozwalają na szerokie zastosowanie sznurów. Do wybranego przez ciebie koloru musisz dobrać złoty lub srebrny karabińczyk, dzięki któremu sznur zostanie zahaczony o talerzyk lub haczyk znajdujący się na słupku odgrodzeniowym. Dla przestrzeni i okazji bardziej wystawnych polecamy sznur obity czerwonym, aksamitnym materiałem. Ten produkt jest często kupowany przez galerie sztuki i kina, ponieważ właśnie tam prezentuje się najlepiej.

Sznury na wymiar

Jeśli dostępna w naszym sklepie internetowym standardowa długość sznura 1,5 metra nie jest wystarczająca, skontaktuj się z naszym sklepem w celu przygotowania indywidualnej wyceny sznurów do słupków o niestandardowej długości. Dla dużych zamówień proponujemy atrakcyjne rabaty. 

Sznury do słupków odgradzających  Jest 14 produktów.

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów