Szklanki do whisky

Zasad i szkół podawania złocistego trunku powstałego z destylacji zacieru zbożowego długo dojrzewającego w drewnianych beczkach jest wiele. Jedno jest pewne - szklanki do whisky muszą mieć odpowiedni kształt, aby mógł wydobywać się z nich pełen bukiet aromatów. Takie właśnie zestawy produkują m.in. DUKA, PASABAHCE czy ARCOROC, a ich wyroby znajdziesz teraz w naszej ofercie!

Szklanki do whisky od DUKA, STÖLZLE, PASABAHCE i innych

Nieco przypominające czarę o szerokim dole i prostych, zaokrąglonych lub zwężających się ku górze ściankach tumblere to najbardziej tradycyjne modele. Ich popularność wśród miłośników złocistego trunku zbożowego wynika ze specjalnej budowy, dającej sporej powierzchni trunku kontakt z powietrzem – dzięki temu zapach uwalnia się lepiej niż w przypadku wąskich kieliszków. Korzystając z takiego zestawu można osiągnąć pełnię doznań smakowych i delektować się każdym łykiem.

Tradycyjny zestaw szklanek do whisky

W naszej ofercie dostępne są różnorodne modele tumblerów i kieliszków do bourbonu uznanych na rynku marek, takich jak DUKA czy AMBITION, które odznaczają się klasyczną formą lub też zachwycają nowoczesnym designem. Inspirowane minionymi latami wersje kryształowe pozwalają podziwiać mieniące się na fasetach barwy złocistego napoju, a zestawy o fantazyjnych kształtach doskonale sprawdzają się w modnych klubach. Bestsellerem sprzedaży są produkty marki DUKA. Szklanki do whisky tej firmy to doskonałe połączenie tradycji i nowoczesności, które znajduje uznanie w oczach wielu konsumentów.

Szklanki do whisky  Jest 45 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 33 z 45 elementów