Sztućce dla dzieci

Urocze zestawy dla dzieci

Obiadek z ulubioną postacią z bajki? Żaden maluszek nie odmówi takiej przyjemności, jeśli zadbasz o to, aby na stole znalazło się miejsce na kolorowe sztućce dla dzieci. Zwykłe widelczyki, łyżeczki i noże nie zachęcają do jedzenia zwłaszcza te pociechy, które niechętnie uczestniczą w rodzinnych spotkaniach przy stole. Istnieje wiele sposobów na niejadki. Jednym z nich, naszym zdaniem nie tylko skutecznym, ale także takim, który wzbudzi w niemowlęciu ciekawość, są sztućce dziecięce z kolorowymi obrazkami nawiązujące do świata bajek uwielbianych przez pociechę.

Widelce, noże i łyżki dla niemowląt

Nasz sklep internetowy pełen jest produktów, które powstały z myślą o wygodnym i bezpiecznym użytkowaniu. Nie zapominamy przy tym o najmłodszych, w przypadku których oba te czynniki odgrywają bardzo istotną rolę. Proponowane przez nas sztućce dla niemowląt zostały zaprojektowane zgodnie z obowiązującymi wymogami dotyczącymi wielkości oraz ostrości akcesoriów kuchennych. Noże, widelce oraz łyżki dostępne w naszym sklepie internetowym (zarówno pojedynczo, jak i w zestawach) zapewnią maluszkowi wygodę jedzenia: ergonomiczny kształt sprawia, że pewnie trzymają się w drobnych dłoniach, a porcje jedzenia nie lądują z powrotem na talerzu

Niemowlęce naczynia w zestawach

W naszym sklepie znajdziesz również gotowe zestawy sztućców dla dzieci w atrakcyjnej cenie. Oprócz noża, widelca, łyżki oraz łyżeczki znajdziesz w nich także talerzyki oraz miseczki w kolorowych, zabawnych odsłonach.

Sztućce dla dzieci  Jest 1 produkt.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji