Komplety sztućców

W ofercie naszego sklepu internetowego www.kuchennepromocje.pl znajdą Państwo bardzo eleganckie zestawy sztućców. W zależności od potrzeb – zestaw może być 24 lub 72-elementowy, zapakowany w bardzo gustowną walizkę. Komplety sztućców w walizce to świetny pomysł na prezent z okazji różnych okoliczności rodzinnych. Ładne sztućce to przedmiot, który dodaje uroku każdemu wspólnie spożywanemu posiłkowi. Dobrze mieć chociaż jeden porządny zestaw sztućców w domu.

Przykładowe zestawy sztućców na 6 i 12 osób

W sklepie dostępne są komplety sztućców na 6 osób marki Ambition Rave. Są to proste i eleganckie akcesoria ze stali nierdzewnej w nowoczesnym i jednocześnie klasycznym stylu. W skład kompletu wchodzi: nóż, łyżka, widelec oraz mała łyżeczka. Cena zestawu: 89,90 zł.

Komplety sztućców w walizce, które znajdują się w naszym asortymencie, to na przykład zestaw Ambition Prato (72 elementy). Jest to zestaw na 12 osób, w skład którego wchodzą podstawowe sztućce: nóż, łyżka, widelec, łyżeczka oraz widelczyk do ciasta, poza tym znajdą tu Państwo dodatkowe, również bardzo przydatne, elementy: łyżkę do serwowania, łyżkę do sałaty, łyżkę serwingową, łyżeczkę do cukry, 2 widelce do mięs, łopatkę do ciasta, szczypce do cukru w kostkach, chochelkę do sosu oraz chochelkę do zupy. Cena zestawu to 449 zł. Komplet jest bardzo ekskluzywny, świetnie wykonany – przy tej jakości produkcie jest to bardzo korzystna cena. Gorąco polecamy zakup tego kompletu sztućców na prezent.

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo również małe,składające się z czterech elementów, zastawy – przykładem jest zestaw sztućców Amibition Diva (cena 39,90 zł). Zapraszamy do zakupów!

Komplety sztućców  Jest 50 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 33 z 50 elementów