Szklanki wysokie

DOSKONAŁE SZKŁO DO RESTAURACJI


Zapraszamy do naszego sklepu i zapoznania się z ofertą z kategorii szklanych przedmiotów i szerokim ich wyborem. Wszystkie wyroby spełniają u nas standardy jakości wymagane w środowisku profesjonalnej gastronomii. Oferujemy szeroką gamę szkła gastronomicznego zaprojektowanego i wyprodukowanego przez największych na świecie producentów, które wykorzystywane jest w międzynarodowych sieciach hotelowych. Firmy te posiadają światowe licencje i certyfikaty, co gwarantuje ich wyrobom szklanym dużą popularność, wysoką jakość ich wykonania, elegancję i estetykę.

SZKLANKI WYSOKIE DO DRINKÓW


Chcemy zaprezentować jedne z wybranych wyrobów szklanych jakimi są wysokie szklanki do serwowania wody, soku i innych zimnych napojów w tym alkoholowych. Wysoka szklanka to taka, która idealnie leży w dłoni, jest stabilna, posiada idealny kształt i wagę. Świetnie sprawdza się do podawania drinków ze słomką, kostkami lodu, z plasterkami cytryny lub owoców. Różni się jedynie rodzajem szkła, fakturą oraz jego grubością. Wszystkie wysokie szklanki wykonane są z wysoko gatunkowego szkła sodowego i hartowanego co zapewnia im wytrzymałość i odporność na ukruszenia. Spełniają standardy jakości wymagane w środowisku profesjonalnej gastronomii. Wysokie szklanki do napojów pięknie prezentują nie tylko kolorowe koktajle ale również nadają się do wielorakich zastosowań a swoją różnorodnością ożywią nie jeden bufet i wyobraźnię niejednego konesera.

WYSOKIE SZKLANKI DO NAPOJÓW

Nasze szklanki wysokie dobrane do serwowanego napoju w zależności od rodzaju trunku, spełniają nie tylko swoją funkcję, ale również świetnie dopasują się do każdej zastawy lub wystroju stołu. Nowoczesny design przyczynia się do tego, że świetnie prezentują się na stołach w lokalach gastronomicznych, hotelowych, barowych i kawiarnianych. Zapraszamy zatem do naszego sklepu, bo warto zaopatrzyć się w różnorodne, praktyczne i niezbędne szkło gastronomiczne, a w tym szklanki wysokie, które stanowią wizytówkę każdej kuchni.

Szklanki wysokie  Jest 111 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 33 z 111 elementów