Mycie

Utrzymanie czystości w kuchni to zadanie podstawowe. Nie można wyobrazić sobie żadnego kuchennego działania bez czystego blatu, czystych akcesoriów kuchennych czy wreszcie czystych desek, misek, naczyń. Każda osoba praktykująca działania kuchenne czy gastronomiczne wie, że porządek i czystość to punkt wyjściowy do gotowania czy pieczenia. Z tego powodu zapraszamy wszystkich z Was do zapoznania się z produktami, jakie nasz sklep internetowy proponuje w kategorii MYCIE: znajdziecie tutaj: estetyczne i praktyczne dozowniki na mydło, ociekacze na sztućce oraz suszarki do naczyń. Wszystko jak zwykle u nas w atrakcyjnej cenie!

Mydło do rąk w dozowniku w kuchni

Czy można przygotować jedzenie brudnymi rękami? Czy dłonie pobrudzone surowym mięsem nadają się do obierania warzyw bądź owoców? Odpowiedź jest jasna: NIE. Dlatego niezbędne w każdej kuchni jest porządne mydło do rąk, które pozwoli na szybie i skuteczne mycie rąk. W naszym sklepie internetowym znajdziecie ładne i ergonomiczne dozowniki na mydło marki Joseph&Joseph. Są to małe, minimalistyczne dozowniki na mydło, które zaopatrzone są w pompkę zapobiegającą kapaniu mydła.

Stabilny ociekacz na sztućce

Ile razy zdarzyło się Wam, że zbyt duża liczba sztućców suszących się w ociekaczu na sztućce spowodowała, że pojemnik przewrócił się a cała woda wylała się na blat? Czy zdenerwowaliście się kiedyś tym, że nie ma jak wysuszyć długich noży kuchennych, noży do chleba czy Waszego ulubionego noża szefa kuchni? Od dzisiaj Wasze problemy odejdą w niepamięć, ponieważ dostępne u nas ociekacze na sztućce posiadają specjalną przegródkę na długie noże. Wszystkie dostępne u nas ociekacze można rozłożyć na mniejsze elementy i wszystko, co tydzień, dokładnie umyć.

Gastronomiczne kosze na sztućce do zmywarki

Jeśli natomiast poszukujecie dodatkowych koszy do zmywarki na sztućce, to sprawdźcie, jak wyglądają nasze polipropylenowe kosze na sztućce. Mamy także zwykłe suszarki do naczyń, które można rozstawić koło zlewu- to idealne rozwiązanie do małej kuchni lub na działkę.

Mycie  Jest 26 produktów.

Podkategorie

 • Dozowniki na mydło

  W czym najlepiej przechowywać mydło w kuchni? Odpowiedź na to pytanie zależy od tego, jaki rodzaj mydła preferujesz. Jeśli jesteś wielbicielem klasycznego mydła w kostce, to zapewne szukasz ładnej, zgrabnej kuchennej mydelniczki. Jeśli natomiast większą wygodę odnajdujesz w dozowaniu płynnego mydła bezpośrednio na dłoń, to potrzebny Ci będzie kompaktowy dozownik do mydła. Oba typy produktów znajdziesz w naszym sklepie internetowym.

  Mydelniczka pozwalająca zaoszczędzić miejsce

  W naszym sklepie internetowym mamy mydelniczki marki Joseph & Joseph, która specjalizuje się w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości akcesoriów kuchennych. Kto raz użył produktów Joseph & Joseph, ten domyśla się, że warto zamiast 3 słabych mydelniczek kupić jedną porządnie zaprojektowaną mydelniczkę, która służyć będzie w kuchni przez lata. Największym problemem związanym z przechowywaniem mydła w kostce jest to, że w mydelniczce gromadzi się woda, która rozpuszcza mydło, jednocześnie nie pozwalając, by mydło wyschło. Mydelniczka kuchenna Joseph & Joseph ma tę zaletę, że suszy mydło pod kątem, dzięki czemu nie pluska się ono w nieskończoność w brudnej wodzie. Dodatkowo mydelniczka posiada otwór wentylujący mydło oraz w antypoślizgowe nóżki pomagające utrzymać mydelniczkę we właściwym miejscu zlewu kuchennego.

  Prosty dozownik na mydło do kuchni

  Jeśli jednak jesteś wielbicielem mydła w płynie, to na pewno zainteresuje Cię nasza atrakcyjna oferta prostych, eleganckich dozowników na mydło. Według naszych klientów najważniejszą zaletą dostępnych u nas dozowników jest to, że posiadają szeroki klawisz pompujący mydło- w ten sposób można dozować mydło wierzchem dłoni a nie brudnymi palcami, co zapobiega zanieczyszczeniu dozownika. Z tego względu, biorąc pod uwagę problemy epidemiologiczne, z jakimi boryka się cały świat, warto zastanowić się nad takim dozownikiem do mydła także do łazienki.

 • Ociekacze
 • Suszarki do naczyń

  Choć większość z nas posiada zmywarki do naczyń, to jednak w żadnej kuchni nie może zabraknąć choć najmniejszej suszarki do naczyń. Najlepiej, by była to mała, kompaktowa konstrukcja do odkładania naczyń i akcesoriów kuchennych, których nie można myć w zmywarce. Drugą ważną cechą jest łatwość w myciu samej zmywarki- osady z wody i resztek jedzenia są doskonałą pożywką dla bakterii lub czarnej pleśni... Nikt z nas nie chciałby mieć takiego małego współlokatora w kuchni...

  Mała suszarka do naczyń do każdej kuchni

  W naszym sklepie internetowym bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się małe suszarki do talerzy i kubków marki Joseph&Joseph. Firma ta specjalizuje się w projektowaniu ergonomicznych a jednocześnie estetycznych akcesoriów kuchennych i dokłada wszelkich starań, by używane przez nią materiały były o dużej wytrzymałości. Dla osób, które nie chcą tradycyjnej, rozkładanej, metalowej konstrukcji do suszenia naczyń polecamy bardzo praktyczną suszarkę składaną wykonaną z tworzywa. Można ją postawić koło zlewu nie obawiając się o zniszczenie blatu- ta suszarka posiada odpływ wody, który bezpośrednio swoje ujście ma do zlewu. Zapomnij o wodzie wylewającej się z podstawki do naczyń. Zapomnij o zgniłym blacie i czarnej pleśni- dzięki naszej suszarce składanej zachowasz w kuchni czystość!

  Dwupoziomowa suszarka do naczyń

  Dla osób ceniących klasyczny design suszarek do naczyń proponujemy suszarkę dwupoziomową w kształcie litery Y- na górnej półce można suszyć talerze, natomiast na dole wszystko pozostałe. Dodatkowo z boku zawieszony jest niewielki pojemnik na sztućce, dzięki czemu noże i łyżki nie będą zabrudzone przez wodę kapiącą z talerzy. Suszarka dwupoziomowa skonstruowana jest tak, że odpływ ma ujście do zlewu, czyli nie będzie problemu z wyjmowaniem pojemnika na ociekającą wodę. Całą konstrukcję można myć ciepłą wodą z detergentem za pomocą miękkiej gąbki.

 • Kosze na sztućce
 • Organizery do zmywania
 • Szczotki do mycia naczyń
Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów