Porcelana kawowa

Aromatyczna kawa smakuje jeszcze lepiej, gdy podamy ją w stylowej filiżance. Sklep Kuchenne Promocje poleca wysokiej jakości modne serwisy kawowe, pochodzące od znanych producentów zastawy stołowej. To doskonały wybór dla każdego, kto gustuje w eleganckich i nieprzeciętnych przedmiotach.

Porcelana kawowa – jakość i styl

Dodatkowo wzmacniana porcelana to doskonały materiał na filiżanki, który czyni je bardziej odpornymi na wyszczerbienia i wysoką temperaturę. Oferujemy porcelanowe komplety kawowe, w skład których wchodzą nie tylko filiżanki wraz ze spodkami, ale także efektowne dzbanki, mleczniki i cukiernice. Ich design przyciąga uwagę i zachwyca, natomiast wysokiej jakości wykonanie gwarantuje dużą trwałość. Dostępne w naszym sklepie serwisy do kawy to zarówno minimalistyczne wzory o geometrycznej formie, jak i klasyczne, ponadczasowe zestawy. Porcelana do kawy doskonale sprawdzi się w przypadku wizyty gości oraz wystawnego deseru. To niezawodny przepis na elegancję. Polecamy wyjątkowe zestawy filiżanek do kawy w niezwykle atrakcyjnych cenach.

Porcelana kawowa  Jest 93 produktów.

Podkategorie

  • Porcelana kawowa...
  • Porcelana kawowa...

    Churchill Monochrome to kolekcja filiżanek, kubków, miseczek i spodków, które mogą być uzupełnieniem trzech kolekcji Churchill Studio Prints Raku: Cynamon, Onyx i Szafir, ale równie dobrze funkcjonuje niezależnie. Intrygujący, naturalny efekt zanurzenia w barwionym szkliwie. Produkt objęty 5 letnią gwarancją na obtłuczenia.

  • Porcelana kawowa...

    Piękne, nietypowo zdobione kubki i filiżanki porcelanowe z angielskiej manufaktury Churchill 1795. Ręcznie dekorowane, unikatowe, o rustykalnym uroku, jaki można znaleźć w wiejskiej chacie, pubie lub karczmie. Ultra-wytrzymałe, z 5-letnią gwarancją na obtłuczenia.

na stronę
Pokazuje 1 - 33 z 93 elementów