Słoiki WECK
Wszyscy znamy markę WECK - firmę produkującą od ponad 100 lat szklane słoiki i butelki, które są synonimem tradycji i najwyższej jakości. Proces wekowania swoją nazwę zawdzięcza właśnie unikalnemu projektowi słoików stworzonemu w 1900 roku przez Johanna Wecka.

Oferta naszego sklepu pozwala na zaopatrzenie się w słoiki Weck miłośnikom własnoręcznie zrobionych przetworów domowych: dżemów, konfitur, pasztetów, kompotów i wielu innych, które z nostalgią przypominają nam czasy naszych babci. Sprawdzają się również w przechowywaniu mąki, cukru, kolorowych cukierków i łakoci, ale mogą służyć również jako dekoracja wystroju naszej kuchni, co nadaje im wyjątkowego charakteru.  Wykonane są z wysokiej jakości grubego i solidnego szkła, co w procesie konserwacji  wytrzymują  wysokie temperatury w pasteryzacji jak i  niskie przy zamrażaniu.

Nasza oferta jest bardzo bogata i urozmaicona w słoiki typu Weck. Wiele z nich świetnie nadaje się  do wekowania i  przechowywania małych oraz dużych produktów spożywczych. Sprawdzają się doskonale przy serwowaniu przystawek, przekąsek lub lubianych przez dzieci deserów. Posiadają wyjątkowy ponadczasowy wygląd, oryginalny design i styl, co niewątpliwie jest ich atutem. Słoiki z zamknięciem typu Weck, w które można zaopatrzyć się również u nas, występują  w różnych kolorach i wzorach i różnych pojemnościach. Są bardzo praktyczne w codziennym użytkowaniu przez co będą cieszyć nie jedną panią domu. Wykonane są ze szkła, ze szklanej pokrywki i metalowego zamknięcia. Przy zamknięciach znajdują się specjalne spinki WECK wykonane  z najwyższej jakości  nierdzewnej stali INOX, a uszczelki do nich są wolne od fenoli i wykonane  z naturalnego kauczuku pozyskiwanego z kontrolowanych, legalnych plantacji. Na każdym słoiku typu Weck widnieje znane Logo  firmy przez co nadaje im to szczególnego znaczenia. Przetwory, które będziemy w nich przechowywać nigdy nie stracą swoich wartości smakowych i będą nam służyć bardzo długo.

Słoiki z zamknięciem typu Weck służą w gospodarstwach domowych oraz jako naczynia lub opakowania szklane w restauracjach, kawiarniach oraz firmach cateringowych na całym świecie. 

Słoiki WECK  Jest 44 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 33 z 44 elementów