Patery

Trudno wyobrazić sobie hotelowe lub restauracyjne śniadanie, podczas którego jedzenie wystawiane jest jedynie na talerzach lub półmiskach. Bardzo przydatne w takich sytuacjach są tace bufetowe, na których można wystawiać większą ilość drobnych przekąsek, kanapek czy ciasteczek. Ważne jest, aby taca bufetowa była wykonana ze stali nierdzewnej- wtedy jest odporniejsza na zarysowania oraz dobrze wytrzymuje wielokrotne mycie. Podczas przyjęć, wesel, bankietów dobrze jest mieć pod ręką tacę dwupoziomową ze stali nierdzewnej. W pracy kelnera kursującego z drobnymi przekąskami słodkimi bądź słonymi przydatna jest taca dwupoziomowa z uchwytami. Kawiarnia lub restauracja serwująca ciasta i torty nie może obyć się bez patery. Szczególnie polecamy patery szklane na nóżce oraz patery szklane na nóżce lub bez nóżki z pokrywą. Jest to idealne rozwiązanie, które jest nie tylko higieniczne ale również estetyczne. 

Patery  Jest 38 produktów.

Podkategorie

 • Patery na ciasto

  Zaproszeni goście niedługo przybędą. Kawa już prawie zaparzona, a świeżo upieczone ciasto za moment będzie nadawało się do podania. Spotkanie przy małej czarnej w gronie przyjaciół możesz urozmaicić dzięki stylowym dodatkom. Co powiesz na to, aby pochwalić się wypiekami nieco inaczej niż dotychczas? Mamy dla Ciebie eleganckie rozwiązanie: takie, które stanie się dekoracją kawowego stołu, a zarazem sprawi, że pachnący sernik sam w sobie stanie się piękną ozdobą!

  Patery do ciasta: idealne podczas spotkania przy kawie

  Nasza propozycja to powrót do klasycznych akcesoriów kuchennych, które cieszyły się niegdyś ogromną popularnością. Każda gospodyni miała w zanadrzu przynajmniej kilka takich naczyń. Patery na ciasto, bo o nich właśnie mowa, zachwycają nie tylko wyglądem, ale także praktycznością. Mogą przybrać tradycyjny kształt o eleganckim wykończeniu lub nowoczesną, niespotykaną formę.

  Patery na ciasto z kloszem – eleganckie i modne

  Ciekawe rozwiązanie do kuchni stanowi również naczynie z kloszem, pod którym można skryć same smakowitości. Przykrycie pełni przede wszystkim funkcję praktyczną: chroni wypieki przed wysuszeniem, utratą smaku oraz aromatu. Klosz może przybrać przeróżne kształty - na który z nich się zdecydujesz? Jak widzisz, w naszym sklepie internetowym znajdziesz mnóstwo pomysłów na to, w jaki sposób zachwycić gości podczas spotkania przy kawie. Z kloszem czy bez - ważne, aby Twoje wypieki prezentowały się wyjątkowo i przede wszystkim smacznie dzięki eleganckiej paterze!

 • Patery na owoce
 • Patery piętrowe
 • Patery szklane
 • Patery z kloszem
 • Patery dekoracyjne
 • Patery obrotowe
 • Patery na nóżce
 • Patery z pokrywą
na stronę
Pokazuje 1 - 33 z 38 elementów